PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779255}

Dusza i ciało

Testről és Lélekről
7,4 9 496
ocen
7,4 10 1 9496
7,1 24
oceny krytyków
Dusza i ciało
powrót do forum filmu Dusza i ciało

No to...

ocenił(a) film na 9

Kiedy w Polsce? ;)

Sqrchybyk

Czy Ty masz wyniki przed czasem czy co? :P

ocenił(a) film na 9
kacper990

Tak :)

Po prostu na żywo oglądam, od kilku lat jest relacja na stronie festiwalu.

Sqrchybyk

Też oglądałem, ale Ciebie nie da się wyprzedzić ;)

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 7
Sqrchybyk

http://www.filmweb.pl/person/Ildik%C3%B3+Enyedi-55290/discussion/No+to...-286914 6

ocenił(a) film na 9
michal.2907

Chyba nigdy tego nie pisałem, bo nie chodziłem do gimnazjum, ale teraz to zrobię: LOLOLOLOLOLOL!!!!!!!!!!!!!!!! XXXXDDDDD

;)

ocenił(a) film na 7
Sqrchybyk

Ciesz się, co mi tam. Na zdrowie :)

ocenił(a) film na 7
Sqrchybyk

nie znam twórczyni, ale nie mogę się doczekać i coś czuję, że jest dobrze :)

ocenił(a) film na 9
druid_3

Ja ją znałem tylko z tego, że kiedyś w Cannes Camera d'Or zdobyła. Zapadło mi w pamięć jej egzotyczne nazwisko :)

ocenił(a) film na 7
Sqrchybyk

Kiedy, nie wiadomo, ale na pewno będzie. Tak jak zeszłorocznego zwycięzcę, wprowadzi ten film Aurora Films (https://www.facebook.com/AuroraFilmsPL/posts/12625093171505 41). Zapewne będzie do zobaczenia już na Wiośnie Filmów, na początku kwietnia. Zresztą tam co roku można zobaczyć dużą część filmów z konkursu głównego Berlinale.

ocenił(a) film na 9
mihaszek

Dzięki. O Wiośnie filmów wiem, tamże widziałem dwóch poprzednich zdobywców Złotego Niedźwiedzia. Ja tak trochę przekornie pytam o tę polską premierę :)

ocenił(a) film na 7
Sqrchybyk

kojarzę, kojarzę, to bardzo znany wątek na filmwebie :) ja z kolei chciałem się tylko podzielić dobrą nowiną, że dystrybutor się znalazł ;)

ocenił(a) film na 7
mihaszek

Zdradzasz nazwę dystrybutora ? Plis ;)

ocenił(a) film na 8
Hanna_M

Aurora Films

ocenił(a) film na 7
druantia

Dzięki :)

ocenił(a) film na 7
Sqrchybyk

Swoją drogą, ale nuda - znowu Węgry.

ocenił(a) film na 9
creep_

No faktycznie, ledwie 42 lata od poprzedniego Złotego Niedźwiedzia dla Węgier :)

ocenił(a) film na 7
Sqrchybyk

Nie o to mi chodziło, ale miło, że sprawdziłeś :).

ocenił(a) film na 9
creep_

Że co zrobiłem? Sprawdziłem??? Nie musiałem sprawdzać, takie rzeczy się WIE! ;) Zwycięstwo Marty Meszaros sprzed 42 lat to dość ważne wydarzenie, bo był to pierwszy przypadek, gdy ważny festiwal wygrał film w reżyserii kobiety. To jest, niby już w 1948 festiwal w Karlovych Varach wygrała nasza Wanda Jakubowska, ale była to pierwsza edycja konkursu na tym festiwalu (a bodajże trzecia edycja samego festiwalu), więc ciężko to uznać za ważne zwycięstwo... Generalnie też wtedy idea festiwali filmowych była w powijakach, dopiero w następnej dekadzie nabrały one realnego znaczenia.

A chodzi ci zapewne o to, że Węgrzy ostatnio masę nagród łapią... Efekt Orbana? :)

ocenił(a) film na 9
Sqrchybyk

nielegalne pytanie, ale gdzie to obejrzeć? jest już ponad 300 głosów a ja nie wiem skąd wziąć :<

ocenił(a) film na 9
orwhatever

Film był wyświetlany m.in. podczas Wiosny filmów oraz na Przeglądzie kina węgierskiego "Węgierska wiosna filmów"; oba te wydarzenia odbyły się w kilku miastach, pewnie stąd te 300 głosów. Ja widziałem na tym drugim, w Krakowie. W najbliższym czasie będzie na Nowych Horyzontach, zapraszam :)

ocenił(a) film na 9
Sqrchybyk

juz kupiłam sobie bilety na 5 sierpnia, bedzie w poznaniu z okazji 'nic sie tu nie dzieje' w kinie rialto ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones