PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10029231}

Dwa bilety do Grecji

Les Cyclades
5,5 539
ocen
5,5 10 1 539
Dwa bilety do Grecji
powrót do forum filmu Dwa bilety do Grecji

Kino Kobiet

ocenił(a) film na 6

Takie do wina, prażonych migdałów, nachosów, koreczków czy deski serów. Na babski wieczór to idealny dodatek. Natomiast facetom ten film zdecydowanie odradzam, to będą zmarnowane 2 godziny waszego życia.

ocenił(a) film na 7
RossyDP

Nie zgadzam się.Jestem facetem i ten film mi się podobał.Bardzo pozytywny,super widoki.A do tego główna bohaterka,Magalie ładna,szalona,gorąca kobieta.Z przyjemnością się ją oglądało.Aż chciałoby się z taką wyjechać na takie wakacje.Nuda nie byłaby przy niej straszna :D .

ocenił(a) film na 9
jazdowicz2666

Ja rowniez sie nie zgadzam ! To swietny film rowniez dla facetow ! obejrzałem ten film z żoną i jestem nim zachwycony ! Początek zaczyna się niemrawo ale potem przyspiesza i jest to jazda bez trzymanki. Genialna komedia na niedzielny wieczór. Cieply , optymistyczny , dajacy nadzieje. Madry i przemyślany a do tego przepiekna pocztówka z wakacji wGrecji. Ten film jest jak " Jedz Módl się i Kochaj " z Julia Roberts tylko że to wersja Grecka z szalona i spontaniczną Laure Calamy. Dla mnie bomba i serdecznie go polecam każdemu. Nie tylko kobietom na babski wieczór.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones