PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35915}

Dwa tygodnie na miłość

Two Weeks Notice
6,6 81 480
ocen
6,6 10 1 81480
5,5 6
ocen krytyków
Dwa tygodnie na miłość
powrót do forum filmu Dwa tygodnie na miłość

Obejrzałam ten film z cztery razy i doszłam do wniosku... "No kurde film fajny, ale to za mało". Brakuje iskry między dwoma głównymi bohaterami. Oni mogliby grać kochające się rodzeństwo... ale nie zakochaną w sobie parę. Nie chodzi mi o to... by się na siebie rzucali, całowali i miziali ;) Nie ma tego czegoś! Scenariusz musi być fajny, cała reszta też... nie przemawia jednak do mnie. Facet jest zbyt delikatny... a babka za twarda xD
Oglądajcie, oglądajcie ;]

ocenił(a) film na 6
Sylwusss

hmm nie przesadzaj,mysle ze to dlatego ze GRANT zawsze gra własnie takiego slimoka;d łamage;d hmm mi to nie przeszkadza jest cudowny;d;d

ocenił(a) film na 7
Sylwusss

Sylwusss podzielam Twoje zdanie bo odczuwam dokładnie tak samo!
Brak chemii między dwojgiem bohaterów, jak dla mnie aktorzy w miarę dobrani, ale mimo wszystko nie pasujący do siebie.

ocenił(a) film na 3
Sylwusss

Wydaje mi się, że bohaterowie mieli być tacy mniej nachalni. Mnie film tak średnio podszedł nie z powodu aktorów, ale jakoś całości - niby wszystko ok, ale jakoś tak nudnawo moim zdaniem. Rzeczywiście czegoś brakuje, ale jeśli chodzi o mnie to nie wiem, czy szukałabym problemu w aktorach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones