PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40474}

Dwaj bracia

Deux frères
7,4 4 946
ocen
7,4 10 1 4946
5,8 4
oceny krytyków
Dwaj bracia
powrót do forum filmu Dwaj bracia

Był już w kinach czy dopiero będzie, czy może wgóle sie nie pojawi? Wiecie coś na ten temat?? Strasznie chce film obejrzeć i nie wiem gdzie go moge dostać. Jest na dvd ?
Pozdrawiam

kyanka

Nie pojawi się. Wychodzi na dvd.

kyanka

A więc właśnie wczoraj obejrzałam sobie "Two Brothers" na dvd i jestem pod wielkim wrażeniem. Wspaniałe zdjęcia, piękna kraina.... no poprotu cudeńko. Tygryski zrobiły na mnie takie wrażenie jak mało jaki zwierzęci bohater filmowy. NAprawde jest na czym oko zawiesić. Wzruszający aż do bólu. Bez upiększeń, jeśli chodzi o śmierć dwóch tygrysów. Żadnych heroicznych wystąpień. Za to zakończenie (jak to przystało) ...piękne. Jestem zachwycona, i bardzo się dziwie dlaczego ten film nie trafił do kin..? Oczywiście było pare momentów troszeczke naciąganych, ale machnęłam na to ręką, i powiedziłam sobie w duchu..."A dlaczego nie? Przecież wszystko może się zdarzyć".
Naprawdę szczerze polecam ten film, i mam nadzieję, że obejrzy go duża rzesza ludzi.
Bez dwóch zdań dam 9/10. Niektóre wątki zostały niedociągnięte (przynajmiej mi się atk wydawało), ale to nawet lepiej wyglądało, niż wszyscy żyli długo i szczęsliwie. Niech ludzie martwią się sami o swoje problemy, to była przecież opowieść o tragicznych losach dwóch tyrgrysków, a nie o ludzkich perypetiach.
Świetny film!!! NAprawde jestem zachwycona!

kyanka

było założenie, że film się pojawi w naszych kinach okolo czerwca 2005 - jak widać nie trafił, można za to poszukiwać go DVD. Film niesamowity, więc warto!

ocenił(a) film na 10
kyanka

A ja oglądałam go w zeszłą niedzielę na canal +...
Piękny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones