PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40474}

Dwaj bracia

Deux frères
7,4 4 946
ocen
7,4 10 1 4946
5,8 4
oceny krytyków
Dwaj bracia
powrót do forum filmu Dwaj bracia

E tam chała....

ocenił(a) film na 3

Jak dla mnie to ten film to chała. Oglądałem go przypadkowo bo mnie zmuszono jak byłem na "imprezie". Typowy film dla dzieci, dla takich 13 latków - i im takie filmy się podobają... Ja akurat filmik widziałem od razu zaraz jak się na DVD pojawił ale dla mnie to żaden zaszczyt bo film jak dla mnie nudny a fabuła do przewidzenia na samym początku filmu... Jeszcze dużo bym powiedział złego na temat tego filmu ale powstrzymam się i powiem jeszcze tylko tyle, że to jest TANDETA !

ocenił(a) film na 8
Reebokman

A np. ,,American pie" to majstersztyk?

Według mnie ,,Dwaj bracia" to rewelacyjny film dla każdego miłośnika zwierząt. Trzeba ludziom uświadamiać, że nie są pępkiem świata i ginące gatunki to poważny problem, a nie tylko kaprys ekologów.

ocenił(a) film na 10
Winky369

Tandeta? Pewnie ludzie Twojego pokroju podniecają się filmami, jak "American Pie" tak jak mój przedmówca wymienił ;]

Ten film jest przepiękny. Poucza. I to jest przedstawione w tak przepiękny sposób, że wyciska łzy z oczu. Dla mnie ma zasłużone 10/10.

ocenił(a) film na 10
Reebokman

Tandetą i chałą to jest twój komentarz :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones