PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40474}

Dwaj bracia

Deux frères
7,4 4 946
ocen
7,4 10 1 4946
5,8 4
oceny krytyków
Dwaj bracia
powrót do forum filmu Dwaj bracia

Początek może i zachęcający ... z fajną scenerią ale to właściwie tyle! Nie wiem dla jakiej
rzeszy ludzi ten film był przeznaczony lecz 100 razy milej oglądało by się po raz Enty ...
Kevin sam w domu , bądź Terminala na innym kanale. Film płytki z beznadziejną obsadą.
Może i te tygrysy były fajne do oglądania .... lecz to nie National Geografic lecz HIT TVP w
Wigilie !!! Żygać się chce! Żenada 2/10 !!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
Adash

fabuły i gry aktorów nie było, ale ujęcia tygrysów jak ich ''gra'' były niezłe. Taki film przyjemnie jest obejrzeć z rodziną przy kolacji wigilijnej.

ocenił(a) film na 8

Rzeczywiście Kevin sam w domu i Terminator to tak głębokie i wzruszające filmy że aż za serce chwyta...
Jeśli ktoś ma odrobinę empatii w sobie to ten film na pewno mu się spodoba, oby więcej takich pięknych historii się pojawiało na naszym ekranie, a mniej ogłupiających i ociekających przemocą filmideł takich jak właśnie Kevin... i Terminator.

użytkownik usunięty
darekm75

On pisał o terminalu - film z Tomem Hanks'em, który koczuje na lotnisku :D

Ujęcia tygrysów były bardzo ładnie zrobione, brak gry aktorskiej, ale ona stanowiła jedynie 20% filmu. Zdjecia filmu były nastawione na tygryski. :).

Film miał być dla wszystkich - ojca, matki, babki i dziecka, dlatego historia kończy się dobrze. Własnie o to chodzi w świątecznej atomsferze. Ja oglądałem go w towarzystwie rodziców, dziadków, wujka itp. Kevin sam w domu nie interesował dziadków.

Bracia to idealne kino familijne i idealnie na rozpoczęcie świat.

ocenił(a) film na 10
Adash

Jemu chodziło o terminal :P ale zgadzam się film jest naprawdę piękny mogli by więcej tego typu filmów zrobić :-) a na takich jak Adash to nie warto zwracać uwagi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones