PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34457}

Dwanaście krzeseł

Dvanáct křesel
6,6 553
oceny
6,6 10 1 553
Dwanaście krzeseł
powrót do forum filmu Dwanaście krzeseł

niestety wersja jaką mam jest albo bardzo źle zmontowana - tak jakby niektóre sceny miały co nieco powycinane i daje to efekt co drugiej czy trzeciej klatki - albo właśnie jest to wina kamery i starej jakości nagrania - 33 rok niesamowite ....

ocenił(a) film na 8
amanda147

Czy ta na YT to jest ta którą posiadasz szanowny panie??

http://www.youtube.com/watch?v=jbx3TNwmiJ8

amanda147

A to w ogóle jest chyba cecha takich starych filmów, bo nie robiono tylu dubli i w ogóle taśma była droga więc oszczędzano, i robiono właśnie taki montaż dziwny, że to wyglądało jak poucinane. W wielu filmach z czymś takim się spotkałem, ale może faktycznie mi się wydaje i po prostu w tych filmach taśmy z filmem zostały częściowo uszkodzone, głowy sobie uciąć nie dam, ale na pewno dawniej potrafiono odstawiać większą fuszerkę jeśli chodzi o te techniczne rzeczy, a przynajmniej patrząc ze współczesnej perspektywy. Jednak kinematografia w tamtych latach, jakkolwiek działała prężnie, to wciąż jeszcze była w procesie wstępnego rozwoju

ocenił(a) film na 8
amanda147

Dziwny Montaż? Taśmy poucinane? Nie wiem o co chodzi, w sensie, przecież jak są jakieś ucinki to znaczy że się nie zachowało, w sensie klatki z taśmy i dlatego takie wielkie przeskoki. Właśnie dlatego są rekonstrukcje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones