PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=669721}

Dwie wojny

Yi Wu Si Er
6,6 241
ocen
6,6 10 1 241
Dwie wojny
powrót do forum filmu Dwie wojny

Akcja rozgrywa się w 1942 roku i opowiada o ludzkim dramacie gdy głód opanował prowincję Henan. Był to okres, gdy Chiny prowadziły wojnę z Japonię i część kraju była pod okupacją najeźdźców.

PoProstuTomek

szkoda ze Japonia nie wygrała (chodzi mi ze Popieram Japonie jak chodzi o tą wojnę ) tak to mam pytanie, to jest film wojenny ? czyli ze jest wojna , czy taki dramat prawie bez wojny ?

ocenił(a) film na 8
vAkatsuki

nr.1 wśród deb*lnych postów moje gratulacje

CichyMorderca

odezwał się Chińczyk którzy nienawidzi Japończyków , tutaj to Polska a nie Chiny . skąd biorą się takie dzieci jak ty , pewne uciekłeś z Chin z powodu jaka tam jest sytuacja a w Chinach uczą nienawidzi do Japonii . wiem ze to ciebie zaboli ale w Polsce wrogowie Polski to Niemcy,Rosja,Litwa,Izrael,żydzi,Wietnam .

ocenił(a) film na 8
vAkatsuki

ty dobry dawaj więcej

ocenił(a) film na 8
vAkatsuki

Ciekawe jak byś zareagował na stwierdzenie przez jakiegoś Chińczyka, że "szkoda że Niemcy nie wygrali (chodzi mi że Popieram Niemcy jak chodzi o tą wojnę)" w stosunku do dajmy na to Polski... Nie wiem czy wiesz, ale pod względem okrucieństwa Japonia prawdopodobnie prześcignęła Hitlera.

Vansen

a co mnie to obchodzi ? każdy ma swój ulubiony kraj, a moim ulubiony to Japonia, Gimbus jestes ze tego nie rozumiesz?

ocenił(a) film na 6
CichyMorderca

Popieram.

CichyMorderca

Trudno się nie zgodzić.

ocenił(a) film na 4
vAkatsuki

Miło, że informujesz wszystkich jakim jesteś debilem.

oligiusz

a ty informujesz wszystkich ze zachowujesz się jak 11 latek i jeszcze twój mózg nie rozwinął się . ze jesteś z Chin albo ze masz 11 lat to nikogo nie obchodzi, pomyśl czasem debilu . każdy ma swój ulubiony kraj i nie ulubiony, ze ty nie lubisz Japonii to nie znaczy ze każdy musi debilu .

ocenił(a) film na 4
vAkatsuki

Dzięki za potwierdzenie stan umysłowego, mam znajomych w Japonii.

oligiusz

Pewne go nie lubisz bo jest z Japonii, ze nie masz mózgu to nikogo nie obchodzi.

ocenił(a) film na 4
vAkatsuki

Nie potrafisz nawet czytać ze zrozumieniem, jakim cudem nauczyłeś się pisać pozostanie na pewno tajemnica natury i jednym z jej cudów... cale szczęście żaden Japończyk lub Japonka nigdy nie zapozna się z twoimi bredniami.

oligiusz

odezwał się nieletnie dziecko z podstawówki który jeszcze nie myśli . czyli twoim zdaniem ze popieram Japonię to są brednie . albo masz 11 lat albo twój mózg stanął w rozwoju .

ocenił(a) film na 4
vAkatsuki

Bardzo przepraszam wszystkich którzy śledzili lub czytali/czytają ten dialog. Nie wiedziałem, ze rozmawiam z dzieckiem, taka to niestety specyfika neta :-( Dziwne, ze rodzice nie widza tego, ze dzieciak ma najwyrazniej problemy co w jego wieku nie jest niczym nadzwyczajnym... niestety rodzice pewnie nie maja czasu dla Niego...

oligiusz

Dzieciak ocenia "Dragon Ball" i "Blade - wieczny łowca" na 10/10 a ty oczekujesz merytorycznej dyskusji? Przecież on najprawdopodobniej nie posiada jeszcze owłosienia łonowego a co dopiero mówić o intelekcie.

ocenił(a) film na 4
wertuqq

Nie opanowałem się jak zobaczyłem, ten wpis o popieraniu Japonii... dopiero jak po czasie spojrzałem to zrobiło mi się głupio, w sumie tylko dlatego, ze vAkatsuki używał jakichś dziwnych nieznanych mi slow typu ''gimbus'' wiec musiałem sprawdzić co to słowo znaczy... trochę po niewczasie... trudno, mam nauczkę... na naukę nigdy nie jest za późno :-)

ocenił(a) film na 9
oligiusz

ne-ne ne-ne ne-neeee... a ty zachowujesz sie jak dzieckoooo... i masz 11 laaateeeek... i Twoj mozg sie jeszcze nie roooozwinaaaaal... ne-ne ne-ne ne-neeee... i kazdy maaa swoj ulubioooony kraa-aaj... srutuu-tuuu-tuuu maaaajtki z druuutuuuuu... :P

nie no musialem to podbic, bo fajnie sie posmiac nad taka piaskownica...

ocenił(a) film na 4
Wikus_Van_De_Merwe

Trzeba było napisać coś pozytywnego o Japonii, oczywiście w rozumieniu(?) vAkatsuki ;-) może dyskusja by jakoś powróciła ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones