PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707412}

Dwoje nie do pary

Committed
5,9 5 020
ocen
5,9 10 1 5020
Dwoje nie do pary
powrót do forum filmu Dwoje nie do pary

Znakomity przykład, jak bardzo małym nakładem budżetowym, można opowiedzieć świetną historię. Nie jest to typowa komerha. Nie każdemu się spodoba. Rozważny i romantyczna. A końcówka to smaczek. Każdemu wg. uznania. Polecam

ocenił(a) film na 8
Bear1974

Zgadzam się , dobry film z zakończeniem takim jak lubi najbardziej: niedopowiedzianym, zmuszającym do przemyśleń.

ocenił(a) film na 6
KARY71

a ja takich zakończeń nie lubię, bo przez to film robi się taki trochę o niczym, ani to dramat, ani psychologiczny, ani komedia, ani romantyczny. Zaczynając oglądać liczyłam na komedię romantyczną, no ale nie rozwinęło się, coś się niby zadziało, on bojący się zaangażowania, co z nią w sumie nie wiadomo, skrzywdzona przez exa, ale jak się z tym czuje o tym już tak cały z nie opowiedziała...
a druga sprawa, że on tak pół filmu narzekał, że ciężko się to oglądało :D

ale na pewno plus za klimat i widoki :) moim zdaniem film mógłby być naprawdę genialny, ale zabrakło właśnie dopowiedzenia, co z nią się stało i co dalej z nimi będzie...

ocenił(a) film na 8
Miska84

Dla mnie wyjaśnienie zakończenie tej historii tkwi w symbolice przedmiotów, które sobie na pożegnanie podarowali. Nie jest to podane wprost, trzeba się troszeczkę domyśleć i to własnie jest fajne.

Bear1974

Zgadzam się :) film nieco podobny do serii "Przed wschodem słońca", również "przegadany", ale spokojniejszy i bardziej subtelny. W sam raz na leniwe niedzielne popołudnie. Piękne greckie widoki to niewątpliwie jeszcze jeden atut tego filmu. Polecam!

ocenił(a) film na 8
Ribanna

Cypryjskie :P

sparrow491

Racja! ;)

ocenił(a) film na 10
Ribanna

Całkowicie zgadzam się. "Dwoje nie do pary" jest filmem subtelniejszym i porusza więcej istotnych życiowych dylematów młodych ludzi, od zdecydowanie za bardzo przegadanego "przed wschodem słońca". Jest też czymś więcej niż tylko szukaniem odpowiedzi na pytanie : "Co może się stać gdy przypadkiem w podrózy na siebie wpadnie dwoje interesujących ludzi...?"

ocenił(a) film na 7
Ikar43

facet jak jeździ samochodem to reklamuje markę, a jak kobieta to wariatka :-).

Pierwszy samochód był reklamowany jako bardzo łatwy w użyciu i jako dowód żona wynalazcy pojechała nim na przejażdżkę po drodze kilka razy naprawiając różnego rodzaju awarię w tym bodajże zerwany pasek klinowy (poprawka łańcuch).

historia motoryzacji się kłania... :-)

pl.wikipedia.org/wiki/Bertha_Benz

ha... nawet nie zapamiętałem, że to aż tak bardzo związany film z tą historią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones