PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614257}

Dyktator

The Dictator
6,4 151 556
ocen
6,4 10 1 151556
4,9 18
ocen krytyków
Dyktator
powrót do forum filmu Dyktator

Chyba tylko osłom z IQ selera może się podobać.

ocenił(a) film na 3
CiotkaKlotka

Zgadzam się. Nie wiem czym tu się zachwycać. Ten film to porażka.

CiotkaKlotka

chyba nie oglądałeś Bruno z Sachą Baronem Cohenem

wojtek3_2

oglądałaś*

ocenił(a) film na 7
CiotkaKlotka

Wydaje mi się że po prostu Twoje IQ jest za niskie żeby zrozumieć taki humor : )

Szatan1997

zastanawiam się, co na to powiedziałby seler i czy podobałby mu się ów film. Właściwie dodam: Pan Seler raczej.

ocenił(a) film na 7
CiotkaKlotka

Jak dla mnie jest to całkiem fajna, przyjemna komedia. Jak to jednak bywa z większością współczesnych komedii nie ma co doszukiwać się w niej jakiejś głębi czy też wielce ambitnego przekazu. Lajtowy film, śmieszny, choć humor czasem aż wręcz niesmaczny. Niemniej jednak i tak uśmiałam się nieźle oglądając Dyktatora :)

missnothing__

Od osoby zależy czy dla niej jest niesmaczny, co do komedii to z tego co wiem, nigdy nie robiono ambitniejszych komedii które miały tylko rozśmieszać i bardzo dobrze im to wychodziło, patrz Naga Broń, czy Hot Shots

ocenił(a) film na 7
wisnia1892

"Od osoby zależy czy dla niej jest niesmaczny"- dokładnie :D
ja tutaj mówię jak jest z mojej perspektywy, i naprawdę, dawno żaden film nie rozśmieszył mnie tak jak właśnie Dyktator

ocenił(a) film na 7
CiotkaKlotka

Takie komentarze mówią więcej o piszącym je, niż o filmie.
Dyktator wygląda jak kontynuacja Borata, jednak wypada słabiej. Chociaż scena odliczania w helikopterze rozkłada na łopatki.

Trabant601

Kwestia gustu moim zdaniem

ocenił(a) film na 8
CiotkaKlotka

I tak ocenia gust innych osoba, która 10 dała filmowy "Zakonnica w przebraniu 2". Każdy ma inny gust, ktoś ocenił wysoko "Dyktatora", ktoś inny "Zakonnica w przebraniu 2". I nie jest to powód do obrażania drugiej osoby i twierdzenia, że ma niski poziom IQ, bo 90% ludzi powie, że ocena 10 dla "Zakonnicy..." też nie świadczy o wysokim jego poziomie...

ocenił(a) film na 8
CiotkaKlotka

No, ale "4" dla Pilp Fiction. Widzę jedną rzecz: nie rozumiesz filmu - dajesz niską ocenę....

ocenił(a) film na 3
ocenił(a) film na 9
CiotkaKlotka

nooo... ale żeby zrozumieć humor niestety trzeba posiadać IQ lekko większe od IQ sznurówek, bardzo mi przykro że ci się nie udała ta sztuka :P

ocenił(a) film na 7
CiotkaKlotka

Ku*wa jedynym gościem z IQ poniżej normy to ty. Uraziłeś mnie swoją opinią. Gówno ci do tego co mi się podoba. Przegiąłeś...to że komuś film się podoba to prywatna sprawa zależąca od gustu i charakteru. Jak masz kija w tyłku i jesteś zbyt poważny to się nie dziwie. Tyle w tym temacie. Nie zamierzam z tobą dyskutować, naucz się układać zdania pacanie uwierz mi że są ludzie którym film się podobał a mają 30 razy lepszą prace od ciebie wyższe IQ i którzy ukończyli wyższe uczelnie. Kwestia gustu nie IQ.\




POZDRAWIAM

piskorX

Nooo, przegiął, z tym selerem to już tak pocisnął, że chyba to trzeba zgłosić internetowej policji...

ocenił(a) film na 8
CiotkaKlotka

Nie znasz się to nie pisz ;p komedia fajna i śmieszna

ocenił(a) film na 6
CiotkaKlotka

Chyba tylko ludzi z IQ selera śmieszy twój komentarz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones