PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5067}

Dzięki za każde nowe rano

Díky za každé nové ráno
6,5 268
ocen
6,5 10 1 268
Dzięki za każde nowe rano
powrót do forum filmu Dzięki za każde nowe rano

Mało interesujący czeski film, chyba komedia, z - o dziwo – Franciszkiem Pieczką w roli głównej. Gra tutaj Czecha pochodzącego z Ukrainy. Poznajemy jego zwariowaną rodzinę kultywującą nie mniej zwariowane obyczaje.

ocenił(a) film na 9
oscar_4

" Dokąd idziesz?" "do Zanzibaru". Świetne dialogi, film można obejrzeć wiele razy i w ogóle się nie nudzi. Scena w pociągu i na grzybobraniu- rewelacja! Miłośnicy czeskich filmów- polecam!

oscar_4

Obejrzałam ten film świeżo po przeczytaniu książki i niestety sceny, które odbywały się na płaszczyźnie mojej wyobraźni bardziej mnie śmieszyły. No i jeszcze zburzyli mój obraz Honzy...;) Ogólnie 5/10, a zainteresowanych odsyłam do książki Pawlowskiej.

oscar_4

,,Gdy podczas poszukiwań aktora do głównej roli Jiri Menzel pokazał Pawlovskiej jeden z filmów Jana Jakuba Kolskiego, od razu zorientowała się, że ze wszystkich aktorów, których w życiu widziała, tylko Franciszek Pieczka nie wchodzi do pokoju, ale identycznie jak ojciec - wkracza."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones