PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31413}
7,8 622 804
oceny
7,8 10 1 622804
8,5 49
ocen krytyków
Dzień świra
powrót do forum filmu Dzień świra

Powiedzcie mi czy wy sie zachwycacie w tym filmie, jest glupi i beznadziajny i nie jest smieszny, jeszcze dodam ze to jest jeden z najglupszych i beznadziejnych filmow jakich kiedy ogladalem, a i ze jest na 57 miejscu to jest smiech na sali powinien byc gdzies na 5000 miejscu

AcAb_2

Cię chyba pojebało

.......................

ocenił(a) film na 10
AcAb_2

acab...

skoro nie rozumiesz, to znaczy, że głupie...?
czyż nie jesteśmy zamknięci w skorupach naszych przyzwyczajeń...?
ten film jest smutny, SMUTNY !!!
chcesz zabawki...? włącz super ultra mega hit na polsacie...

ocenił(a) film na 10
AcAb_2

Bo nie miał być śmieszny gamoniu...

ocenił(a) film na 3
Stranger

Chwila, chwila. "Reżyser Marek Koterski tak mówi o swoich filmach: >>Bohaterowi moich filmów jest smutno, a widzowi wesoło<<" (cytat z odwrotu opakowania z filmem, z Wyborczej). Sam nie wie, co zrobił, czy raczej zrobił film, który miał śmieszyć, ale nie wyszło? Mi na usta pcha się tylko jedno słowo- groteska.

ocenił(a) film na 9
Kr3tz

Bo to jest Komedio-Dramat... Niby okropne, a śmieszne... jedni będą współczuć bohaterowi, a drudzy wylądują w szpitalu z przepukliną od śmiechu...

ocenił(a) film na 10
AcAb_2

<ściana>!!!! Powinieneś dostać bana! Serio, zupełnie serio.

ocenił(a) film na 9
AcAb_2

Nie karmcie trolla, który nie ma nawet na tyle intelektu, by uzasadnić swoją opinię. Bo to, że film nie jest śmieszne jest żadnym uzasadnieniem

ocenił(a) film na 9
killus_13

ludzie. po co karmicie trolla?
przecież on tego chce.
jakby nie chciał to by przynajmniej coś napisał.

ocenił(a) film na 9
AcAb_2

Rozwiąż test IQ, a potem wróć i przeproś za to co napisałeś.

ocenił(a) film na 8
AcAb_2

Ostro Ci pojechali. Niesłusznie, bo ten film nie musiał Ci się koniecznie podobać. Jednak wydaje mi się że zabrakło u Ciebie odpowiedniego podejścia. Myślę, że na ten film nie powinno się patrzeć jak na typową komedię. Może spróbowałbyś obejrzeć go jeszcze raz, od innej strony? A może powinieneś zaczekać kilka lat, zebrać doświadczenie życiowe? Przy tym filmie trzeba myśleć i to refleksyjnie. Nie chcę Cię tu obrażać. Jednak jeżeli rzeczywiście myślałeś oglądając ten film i o życiu wiesz tyle, żeby go zrozimieć to wyjaśnij dlaczego uważasz że jest beznadziejny? Nie pod względem komedii ale powiedzmy "filmu życiowego"? Krytykuj, jedź po całości jeśli musisz, ale argumentuj- dlaczego jest głupi, beznadziejny, i nieśmieszny. Bo wtedy będą dawali nieprzyjemne komentarze, takie jakie otrzymałeś. Nie powinno się pisać takich komentarzy, ale twoja wypowiedź do tego sprowokowała.

ocenił(a) film na 9
AcAb_2

Kazdy ma jakies swe zrozumienie, ale gdy pomne np. scene wyplaty Adasia -ktora moze smieszyc lub zenowac (lub co najlepsze- to i to), a ktora jest tak gorzka- bo czego w sumie uczciwy pracujacy, ale przecietny i juz zlamany przez system czlowiek moze sie dorobic tak przyziemnie finansowo w tym czy nawet innym kraju? To draznienie mniej lub wiecej swiadome Adama i przez Adama innych... Jednak najwiecej zapadla mi w pamieci scena rozrywania symbolu- w zyciu naszym codziennym ogladajac info w tv jakiej jest podobnie- moze i troche smiesznie chwilami, ale raczej nie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones