PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31413}
7,8 622 313
ocen
7,8 10 1 622313
8,5 48
ocen krytyków
Dzień świra
powrót do forum filmu Dzień świra

1/10

ocenił(a) film na 1

Nie polecam filmu .

ocenił(a) film na 1
MrKimimaro

W pełni się zgadzam, film nudny i beznadziejny 1/10

ocenił(a) film na 9
adamm80

Zapewne wytrawni kinomaniacy wezmą sobie Wasze.....wypociny do serca.

ocenił(a) film na 10
Lisowczyk

Nie jestem wytrawnym kinomaniakiem ,ale wziąłem ich wypociny nie do serca ale do _ _ _ _ .

ocenił(a) film na 9
kalifkol

Swoją drogą zabawna specyfika FW.
Jakiś cymbał napisze coś prymitywnego bez ładu i składu a ludzie od razu się rzucają do chłosty dziesiątkami :D

ocenił(a) film na 10
Lisowczyk

Ponieważ debilizm w czystej postaci należy tępić . xD

ocenił(a) film na 4
Lisowczyk

wytrawni kinomaniacy leja na ten film.

ocenił(a) film na 9
jasiu15

Głupszej opinii nie było w zanadrzu? :D Koterski jest w czołówce polskich reżyserów.

ocenił(a) film na 4
Lisowczyk

Nie wiem nic o tym, widzialem tylko Dzien Swira (przyzwoity) i Nic Smiesznego (slaby). Jakos nie Mam ochoty ogladac innych (na ktorych byc moze ta reputacje zbudowal). W sumie nie ma czegos takiego jak czolowka polskich rezyserow, nie ma zadnych naprawde solidnych i trzymajacych poziom, te filmy sa na chybil - trafil.

ocenił(a) film na 4
Lisowczyk

Poza tym mozna tez powiedziec "czolowka filmow z Van Dammem", ale czy to oznacza, ze beda bardzo dobre?

ocenił(a) film na 9
jasiu15

Trochę nietrafiony przykład. Filmy z belgiem to typowe produkcje klasy B.

ocenił(a) film na 10
adamm80

Nudny i beznadziejny? W takim razie zwyczajnie nie zrozumiałeś tego filmu i jego przesłania, tego co jest w nim przedstawione. A jest w nim przedstawiona szara, brudna i beznadziejna rzeczywistość tego kraju. Tak więc to nie film jest beznadziejny, to rzeczywistość jest załamująca. Ilekroć oglądam Świra, jestem potem niesamowicie zdołowana. No ale ten film właśnie na tym polega. Właśnie o to w nim chodzi, takiej sfery dotyka. To nie jest komedia do pooglądania z paczką żelek i piwkiem w ręce.

Pidonek

Uwielbiam Wasz tok myślenia... "Nie lubisz filmu który mi się spodobał? Nie zrozumiałeś głębi! Jesteś głupi! Ja, jako WYTRAWNY KINOMANIAK wszystko pojąłem, więc schowaj się i nie wypowiadaj." Jest to dość częste zjawisko na tym portalu.
Ludzie, chill... Nie każdemu podoba się to samo, ludzie mają różne gusta i doświadczenia. W przeciwieństwie do Was, chłopacy napisali co sądzą o filmie nie obrażając tych, którym się spodobał.
Mi osobiście film nie przypadł do gustu, widocznie dotyka sfer, które są mi obce. Co nie znaczy, że nie doceniam innych wartościowych filmów, a jak już takowe oglądam to z "paczką żelek i piwem w ręce".

ocenił(a) film na 10
elle56

nie wiem gdzie w mojej wypowiedzi dostrzegłaś jakiekolwiek określenie obrażające ludzi mających inną opinię od mojej. Po prostu takich słów w mojej wypowiedzi nie ma. Ten film jest z rodzaju takich, którego odwzorowują rzeczywistość. To nie jest film, który ma Ci przypaść do gustu bądź nie. Bo to jest RZECZYWISTOŚĆ. I można ew. powiedzieć "bardzo realistyczne przedstawienie naszego świata. Przykre i bardzo mi się taki stan rzeczy nie podoba", a nie, że film mi się nie podoba. To tak jakby strzelić focha na rzeczywistość, która nas otacza. A tego się zrobić nie da, a nawet jeśli da, to i tak niczego to nie zmieni. To jest jeden z rzadkich tak prawdziwych filmów. Jest niezwykle smutny jak dla mnie. Ale prawdziwy do bólu.

ocenił(a) film na 10
Pidonek

bardzo trafnie to ująłeś ;))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
MrKimimaro

W takim razie polecam Kac Wawę, American Pie itd. Ten poziom zdecydowanie bardziej przypadnie Ci do gustu/

ocenił(a) film na 4
rrudy666

Dzien swirla to ten sam poziom co te filmy, które wymieniles. Niedolezne kino.

ocenił(a) film na 9
MrKimimaro

uwaga trolle atakują-chować sie!

ocenił(a) film na 8
everyman84

ten film jest zajebisty

ocenił(a) film na 5
MrKimimaro

porypany film i tak wysoko w top 500 skandal

ocenił(a) film na 10
roland_roland

Obejrzyj go jeszcze raz za 2 lata a zobaczysz ze inaczej go odbierzesz,gdy dołożą się do twojego doświadczenia życiowego rożnego rodzaju natręctwa ,problemy itp.Czekam na odpowiedz w 2016.

ocenił(a) film na 4
kalifkol

Nie lubisz kina to sie nie wypowiadaj

ocenił(a) film na 10
jasiu15

Wnioskuje ze to twoje motto ,lecz wybacz ja się pod tym nie podpisuje.

ocenił(a) film na 10
MrKimimaro

Zapewne nie poleca filmu bo nie rozumie ,,żartów". Znam takich. Najlepiej to widać na osobach, które nie oglądają informacji i nie umieją dopasować żartów do sytuacji najczęściej politycznych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones