PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31413}
7,8 622 776
ocen
7,8 10 1 622776
8,5 49
ocen krytyków
Dzień świra
powrót do forum filmu Dzień świra

SHIT dla debilów

ocenił(a) film na 1

czym tu się podniecać ? badziew jakich mało

ocenił(a) film na 8
malone_lu

Jeśli to prowokacja to marna, a jeśli piszesz serio to trudno...

Wiesz ja też mogę napisać, że "malone_lu to jednonoga sklonowana tchórzofretka z plamkami na futrze". Argumentacja? Po kiego argumentacja, ty swojego postu też nie uargumentowałeś.

Prawda jest taka, że każdy odbiera Dzień Świra zależnie od siebie i jest to sprawa całkowicie indywidualna. Dla jednych to dramat samotnego i zagubionego człowieka, a dla drugiego to komedia, przy której można się pośmiać. Ja np. jestem pośrodku, są momenty, które mnie śmieszą, lecz zawsze po obejrzeniu "DŚ" wzbudzają się u mnie lekkie refleksje na temat życia, itp. Howgh!

ocenił(a) film na 9
malone_lu

Nie karmić trolla - i tyle na temat...

malone_lu

Jak dla mnie świetny filmik.
Moja ocena to 10/10.
A debilem jest założyciel tematu.

ocenił(a) film na 9
malone_lu

Uwielbiam ten shit więc jestem (sądząc po tym co piszesz) debilem tak jak i większość tego narodu, bo znam wielu ludzi którym ten film się bardzo spodobał. Mam więc tylko takie pytanie, jak Ci się mieszka w kraju gdzie większość ludzi to debile "normalny człowieczku"?? :):) Arcydzieło...

outlawtorn1

no to witam w klanie debili :)
10/10 bez wątpienia

ocenił(a) film na 8
5476

No, przynajmniej nie jestem jedynym "debilem" na tej stronie :-)

ocenił(a) film na 10
malone_lu

Abstrahując od tego, czy ten film był dobry, czy słaby (mi się osobiście bardzo podobał, ale to w tej chwili nie istotne), to jeśli ktoś wyzywa ludzi od debili z powodu takiego, że podobał im się dany film, kiepsko o nim świadczy. Nie, nie chcę wyzywać ludzi, powiem tylko delikatnie, że autor tematu sam zasłużył na takie miano :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones