PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31413}
7,8 622 916
ocen
7,8 10 1 622916
8,5 49
ocen krytyków
Dzień świra
powrót do forum filmu Dzień świra

NIGDY JESZCZE AŻ TAK SIĘ NIE NUDZIŁAM NA FILMIE, JEDYNY SMIESZNY FRAGMENT W FILMIE "KOPNIECIE PSA" RESZTA ZA PRZEPROSZENIEM DO DU....!!! NO I MOŻE SYNECZEK BYŁ NIEZŁY Z ANGLIKA ALE RESZTA TO CAŁKOWITA BZDURA!!! MAREK KONRAD DRAPIACY SIE CALY CZAS PO JAJACH NA KANAPIE (UDAJACY ŻE MU SPODNIE WCHODZA W DUPE:)!!!! ALE NUDAAAAAAAAAAAA!!!!!! OKROPNOŚĆ!! STRATA TYLKO KASY NA WYPOZYCZANIE LUB KUPOWANIE KASETY!! FUUUUUUUUUJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KTO SIĘ ZE MNA ZGADZA? :)) JEDYBY FILM KTÓRY PODOBAL MI SIĘ Z M.KONRADEM TO GRAFFITII Z KASIĄ KOWALSKĄ I SKRZYNECKĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! POLECAM TEN 2 FILMEK!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9
angelina1984

NIEEEE
NA początek...oceniłem twój komentarz na 2 punkty..nie dlatego ze sie zgadzam..ale dlatego, ze przynajmniej sensownie argumentowalas.....
Ale chcialem Cie prosic zebys nie pisala wszystko duza litera!!
I jeszcze jedno... Ja sie ztoba niezgadzam ze film jest "do dupy"
mi sie podobalo conajmniej "10 akcji"
ktore moglbym nazywac typu : "madry syneczek" czy "pociagowe wc", ale to twoje osobiste zdanie...Mysle ze jest wiecej osob takich jaj ja..ktorym sie film bardziej podobal..wszystko zalezy od poczucia humoru.

ocenił(a) film na 1
ToLuz

Ok każdy ma swoje zdanie :)
Może i było tam więcej śmiesznych akcji, podałam tylko 2 przykłady, ale ogółem film był niezbyt udany jak na budżet i całą reszte (nie wiem czy wiesz o takich rzeczach przy realizacji jakiego kolwiek filmu:)!!! każdy ma prawo wypowiedzieć to co mysli więc :) uszanuje mysli wszystkich!!!! Pozdrawiam i dzięki za 2puntky, odwzajemniam sie :) paaaaaaaaaaaaaaaa........................

użytkownik usunięty
angelina1984

popieram
faktycznie film bardzo nudny i kopnęcie psa było jedynym śmiesznym fragmentem tego filmu
Konrad to amator nie potrafiący grac ! To ma byc aktor - juz Mis Coralgol jest lepszym aktorem

angelina1984

no, to co? może powtórzymy angielski? obejrzy jeszcze raz, zobaczymy, czy 21 lat naprostowało Ci jakieś zwoje ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones