PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34740}

Dzień żywych trupów

Day of the Dead
6,7 4 990
ocen
6,7 10 1 4990
7,0 3
oceny krytyków
Dzień żywych trupów
powrót do forum filmu Dzień żywych trupów

Jak w tytule. Czy ta część została wydana w Polsce na nośniku DVD, a jeśli tak, kto jest/był jej dystrybutorem? Bardzo proszę o wszelkie info.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
R3Mi

Też szukam i nic nigdzie nie ma nawet wzmianki o polskim wydaniu masakra a tego brakuje mi do kolekcji :(

_Akira_

No niestety, wygląda na to, że "Żywe Trupy" nie zostały w pełni wydane w Polsce.
Tym samym podzieliły los innych kultowych serii filmowych, które również wydano tylko częściowo.
Laleczka Chucky nie doczekała się jak dotąd polskiego wydania części 2-ej oraz 3-ej.
Piątek Trzynastego prawie kompletny, brakuje części 9-ej ("Jason Goes To Hell - the Final Friday")
Hellraiser - nie wydano najnowszej, 9-ej części.
Halloween - brak części 1-5
Egzorcysta - brakuje jednej części ("Dominion - Prequel to the Exorcist")

ocenił(a) film na 9
R3Mi

Ja jeszcze dorzucę Powrót Żywych Trupów 2 i 3 i jeszcze by się coś znalazło .

_Akira_

Powrót Żywych Trupów 3 był przynajmniej dostępny na kasetach VHS, ale, tak jak mówisz, na DVD nigdy się w Polsce nie ukazał.

ocenił(a) film na 10
R3Mi

Chciałem zakładać wątek a tu proszę już dyskusja była. Żal ogromny, że tak kultowe serie są tak wybiórczo wydawane na DVD. Za granicą piękne, dwudyskowe wydania kolekcjonerskie a u nas...

ocenił(a) film na 5
slodki1281

Teksanska masakra pła mechaniczną 2 też nie ma w Polsce wydania to samo stare Martwe zło czy Smętarz dla zwierzaków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones