PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34740}

Dzień żywych trupów

Day of the Dead
6,7 4 992
oceny
6,7 10 1 4992
7,0 3
oceny krytyków
Dzień żywych trupów
powrót do forum filmu Dzień żywych trupów

patrząc na posty poniżej film jakoś nie jest na czasie. Mam nadzieję jednaj że uzyskam pomocy :)
Film oglądałam dawno, dawno, dawno temu i zdaje mi się że miał właśnie taki tytuł. Chodzi o to że pragnę go sobie odświeżyć, bo jako jeden z niewielu wywarł na mnie ogromne wrażenie. niestety tak stare filmy nie mają galerii i kadrów w niej, które mogły by mnie utwierdzić w przekonaniu czy to świt, zemsta czy cokolwiek innego żywych trupów.
Do rzeczy:
-film zaczyna się tak, że grupa nastolatków (jakżeby inaczej ;)) jedzie do lasu,. Tam odkopują trumnę owiniętą łańcuchami, rzecz dzieje się pośród pięknych jesiennych liści, uciekają (coś tamcośtam) zombie zagryza grubasa ze strzelbą - nie należy on do wspomnianej grupy nastolatków. blablablacoś tam




JEŻELI NIE WIDZIAŁEŚ/ŁAŚ FILMU NIE CZYTAJ TEGO!!!!!!



kończy się mniej- więcej tak, że dwójka nastolatków, tj.chłopak i dziewczyna zostają zastrzeleni, bo faceci ze strzelbami pomylili ich z zombie. zanim dostaną kulkę, śrut (czy co to mogło być) chowają się w stogu siana
KONIECKONIECKOCNIENCIJDFJFVHBYJFAHF,GJFKFJHGHGHG




Mam nadzieję że ktoś pomnoże mi dopasować wspomniane sceny do filmu, bo boję się marnowania czasu na dwugodzinne ściąganie filmów z chomika :( z góry serdecznie dziękuję :)




ocenił(a) film na 7
bumbleble

To nie ten film... chodzi Ci o Zemsta Zombie (FleshEater)

maniekboy

dziękuję dziękuję dziękuję ci :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* :D już ściągam jeeeeeeeee kocham cie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones