PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34740}

Dzień żywych trupów

Day of the Dead
6,7 4 991
ocen
6,7 10 1 4991
7,0 3
oceny krytyków
Dzień żywych trupów
powrót do forum filmu Dzień żywych trupów

..jednak po ciekawym początku (całkiem fajnej "prezentacji" zombie w mieście), przez niemal godzinę nic się w tym filmie nie działo :/ Końcówka wynagradza minuty oczekiwania, mimo wszystko warto obejrzeć jako dopełnienie trylogii Romero.

Baby_Black27

Racja, film różni się od pozostałych filmów z serii Żywe Trupów. Momentami bardziej przypomina dramat psychologiczny, niż mix survival z zombie movie. Mimo wszystko warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 6
Baby_Black27

Przyznam że mnie akurat muzyka nie uwiodła a bardziej mi popsuła klimat tegoż filmu,ale efekty oraz nie najgorsze aktorstwo czy też takie smaczki jak na początku z tą ścianą to zasługuje na pewno na plus.Minusem było zbyt szybkie poprowadzenie akcji do bunkru przez co bardzo szybko straciliśmy przyjemną scenerie którą mieliśmy na początku filmu.Gdy akcja toczyła się już pod ziemią to jedynie Johna z jego przyjemnym akcentem chciało mi się słuchać no i może jeszcze doktorka.Co do końcówki uważam że była dość ciekawa i niezła prócz happy endu.Najbardziej oryginalne i bombowe zakończenie było oczywiście w jedynce to było coś!!! jeśli nawet ktoś dał 1 tamtej części to i tak jej nie zapomni.Moja ocena 6/10 a film oczywiście polecam.Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones