PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34740}

Dzień żywych trupów

Day of the Dead
6,7 4 992
oceny
6,7 10 1 4992
7,0 3
oceny krytyków
Dzień żywych trupów
powrót do forum filmu Dzień żywych trupów

Jak dla mnie ten film jest totalna pomylka! Scenariusz jets do bani, a o aktorstwie nie wspomne! Nie ma sensu sie rozpisywac co w nim bylo zlego bo nic mi sie nie podobalo ale mimo wszytsko daje mu 3/10.

CHUDYx

Jak dla mnie człowiek który dał wszystkim Piłom po 10 punktów nie ma pojęcia o dobrej grze aktorskiej. Pheeew...

ocenił(a) film na 3
TheMadHatter

powiedz mi gdzie mam po 10pkt w wszystkich pilach bo ja widze tylko w 1 czesci? idz do okulisty.

użytkownik usunięty
CHUDYx

te chudy zombiaku,łajno wiesz i masz tyle do gadania na tego gatunku filmowego co żyd za okupacji,morda w kubeł

ocenił(a) film na 2

Ten film jest bardzo słaby w porównaniu z poprzednią częścią .
Gdyby nie Bub to by całkowite zero z tego wyszło choć jego rola też jest trochę niedorzeczna .
Próbowali osiągnąć klimat emocjonalny ludzi zebranych w jednym skupisku walczących o życie tak jak w poprzednim filmie ale im nie wyszło .

ocenił(a) film na 3

chlopcze wracaj do piaskownicy lepic babki. Co do pil masz moze racje i jakim wszystkim ;> hm no to jest stary dosyc temat i nie wiem ile wtedy bylo ale 1 i 2 tylko mi sie podobaja chociaz juz teraz duzo mniej... ale zdania co do tego filmu nie zmienie. Jakos nie czuje klimatu tego filmu.

ocenił(a) film na 3
CHUDYx

oczywiscie tekst z chlopaczkiem to do monta. dzieci neostrady jak on nie powiny miec dostepu do neta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones