PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=222707}

Dzień żywych trupów

Day of the Dead
4,9 9 023
oceny
4,9 10 1 9023
Dzień żywych trupów
powrót do forum filmu Dzień żywych trupów

Krew sie leje i to wszystko w dodatku tragiczny scenariusz sprawia ze ten syf bardzo nudzi

ocenił(a) film na 6
DoktorLejdo

Film robiony pod kogoś kto chce obejrzeć sobie film o zombie który nie wygląda jakby był robiony za 10000$... Poza tym, co więcej byś chciał w filmie o zombie poza krwią i zombie? Elementy dramatu może? Prosze cie... A fabuła jest akurat mało ważna...

ghost_996

Romero zrobił film bardziej z klimatem większą niepewnością a tu mamy słaby remake który jest zrobiony na zasadzie niech będzie mnóstwo krwi,trupów i zombi.Nie mówie że jest to jakiś beznadziejny film jednak jak ktoś oglądał wersje Romero będzie czuł się zawiedziony bo w tym horrorze twórcy postawili na szybką akcję jak w jakimś filmie z Stallonem.

ocenił(a) film na 10
ghost_996

mi się ten film podoba nie wiem co za problem macie jeżeli wam się to nie podoba to po co ja się pytam .. po co to oglądacie skoro nudny.

ocenił(a) film na 3
DoktorLejdo

Tu zombie biegają jak Usain Bolt skaczą,kierują samochodem w dodatku rozumieją.Jeden z gorszych remaków ostatnich lat jeżeli chodzi o horror.

ocenił(a) film na 10
DoktorLejdo

mi się ten film podoba nie wiem co za problem macie jeżeli wam się to nie podoba to po co ja się pytam .. po co to oglądacie skoro nudny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones