PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752978}

Dzień Matki

Mother's Day
6,2 28 816
ocen
6,2 10 1 28816
3,7 3
oceny krytyków
Dzień Matki
powrót do forum filmu Dzień Matki

Lekki i przyjemny. Wiele zabawnych momentów, ale i kilka tych wzruszających. Bardzo dobrze dobrana obsada. Wielka przyjemność móc oglądać Roberts, Hudson i Aniston w jednej produkcji. Męskie role również na plus. Polecam, aby na chwile oderwać się od dnia codziennego :)

ocenił(a) film na 7
karolinao_o

Zgadzam się. Lekki i zabawny, można był się pośmiać. Wiadomo, że wszystko trochę na wyrost, wszystko piękne i wyidealizowane, ale żeby się oderwać od rzeczywistości, to dla mnie był w sam raz.

ocenił(a) film na 6
karolinao_o

Czy w tym filmie któraś z bohaterek ma raka?

ocenił(a) film na 7
zwajka

Nie ;)

karolinao_o

Czyli warto zaprosić mamę na ten film?

ocenił(a) film na 7
Edna_fw

Moim zdaniem jak najbardziej warto :)

karolinao_o

Dzięki. :-)

karolinao_o

świetny, zabawny film, momentami śmieszny, obsada dobrana rewelacyjnie, można obejrzeć w niedzielne popołudnie:)

karolinao_o

Tez mi sie podobal:-) Fajna obsada, 3 aktorki, ktore bardzo lubie.
Wydaje mi sie ze Jen troche brzydnie, albo moze byla troche ucharakteryzowana?
Za to Julia i Katenwygladaly swietnie.
Scena Jennifer w aucie po wyjsciu z marketu - super! :-D

ocenił(a) film na 6
karolinao_o

Lekki i przyjemny tak, ale zabawny nie (nie tak, jak ja bym tego chciał).

ocenił(a) film na 6
kryslav

Zresztą poleciałem na ten film, bo zagrała Jennifer Aniston.

ocenił(a) film na 6
karolinao_o

Zgadzam się. Film lekki łatwy i przyjemny a co najważniejszy nie był głupi, a o takie filmy w ostatnim czasie bardzo trudno

ocenił(a) film na 7
karolinao_o

Nic dodać,nic ująć,myślałem że to będzie typowa babska komedia,ale pozytywnie mnie zaskoczył ten film.Fajnie się patrzyło na te sexowne mamuśki,mimo upływającego czasu,cały czas trzymają forme ;D.

ocenił(a) film na 7
karolinao_o

Oj, tutaj pierwsze skrzypce grały damskie role, ale w sumie wyszło nieźle, czyli nie była to typowa "komedia dla bab". Troszkę przesadzili z tym promowaniem "multi-kulti" ale co tam, ogólnie świetnie wyszło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones