PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011888}
4,9 6 489
ocen
4,9 10 1 6489
6,0 23
oceny krytyków
Dzień Matki
powrót do forum filmu Dzień Matki

Oj, nie

ocenił(a) film na 3

Jakoś nam te kino akcji nie wychodzi. Mało energii. I jakoś Pani Agnieszka nie pasuje do roli głównej, według mnie. Scenariusz klasyczny, wykonanie też , mimo wszystko brak tu dynamiki jak na film akcji.

Agata_286

Do tego ta muzyka ala techno ze stękaniem w tle. Żenada.

Agata_286

Polskie kino rozrywkowe zamiast, tak jak kiedyś, tworzyć coś specyficznie polskiego (choćby komedie typu Jak rozpętałem) próbuje papugować amerykańskie łubu-du. Technicznie i technologicznie nie jest w stanie osiągnąć tego poziomu, jedynie poziom debilizmu się zgadza. Dodatkowo znowu drobne dziewczę bije stado komandosów jednym kopnięciem. Aktorka przygotowania sportowego nie ma, nawet biega na planie jak modelka. I tego się przeskoczyć nie da, szczególnie jeśli nie ma kasy na kamuflowanie efektami specjalnymi fizycznych ograniczeń aktorek.

ocenił(a) film na 3
per333

Film bardzo, bardzo słaby, a momentami wręcz żenujący. Dawno tak nie umęczyłem się na seansie, i mimo że trwa tylko 1,5 ha, czekałem kiedy to dzieło wreszcie się skończy. Historia jest klasyczna, a zamysł - żeby zrobić przerysowany film, zawieszony w czasach VHS w nieco tarantinowskim sosie - dobry. Jednak wykonanie jest fatalne - sceny walk bardzo słabo nakręcone, dialogi żenujące, aktorstwo drewniane, żart nie śmieszny. Takie filmy trzeba umieć robić, a ten film to dla mnie totalny gniot, wręcz nieporozumienie. No i jeszcze ta wkurzająca- pasująca jak pięść do nosa - muzyka.

ocenił(a) film na 2
Agata_286

Próbują przyspieszyć wiele scen montażem. Film w stylu Netflix żeby móc na całym świecie pościć.

cover2323

*w stylu Netfliksa

Agata_286

Brak dynamiki? Oglądaliśmy ten sam film? Rozumiem konstruktywną krytykę,, ale osłabia mnie takie smęcenie.

ocenił(a) film na 2
Agata_286

Fakt, że pani Agnieszce do Umy Thurman z "Kill Billa" sporo brakuje. Najznakomitsza krytyczka kina - pani Piotrowska, doszukała się jednak w niej gwiazdy kina akcji ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones