PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564967}

Dzień Niepodległości: Odrodzenie

Independence Day: Resurgence
5,1 55 675
ocen
5,1 10 1 55675
4,1 9
ocen krytyków
Dzień Niepodległości: Odrodzenie
powrót do forum filmu Dzień Niepodległości: Odrodzenie
ocenił(a) film na 5
v0jtek

lepiej spalić niż dać cyganowi

Gregor4567

a może tak rozdac biednym? po co palić

ocenił(a) film na 7
Spayky_2

Już nie ma biednych.

ocenił(a) film na 3
mons7

Tak jak nie ma już cyganów. Teraz to są "obywatele narodowości romskiej" :) Jak ich zwał tak zwał, ale przekręty nadal potrafią robić, choćby taki pomysł wyłudzeń "na wnuczka".

mons7

zmień pampersa.

Spayky_2

biedni niech sie do roboty wezmą

ocenił(a) film na 6
Gregor4567

lepiej spalić

ocenił(a) film na 3
ziutek11113

cygana ?

OmniModo

xDDDDDDDDDDDDDDD

użytkownik usunięty
OmniModo

Najlepsza odpowiedź

ocenił(a) film na 5
v0jtek

Dubbing dopełnia obraz nędzy i rozpaczy w tym filmie...

SnakePissken

USAowcy od bardzo dawna (od 1787 r) uskuteczniają tzw. "drapieżny" kapitalizm. Jak się da na czymś zarobić to nic się innego nie liczy. Wciskają kit, bubel, podróbkę, bo "ciemny lud to kupi". USAowcy (a nie wszyscy Amerykanie) są mistrzami oszukiwaniu i "gebelsowskiej" propagandzie - wciskają chłam, "kupę zawiniętą w złotko", ale dadzą dobrą promocję, więc ludziska się cieszą. Film jest jak ta "kupa", ale nie odstaje do jedynki.

ocenił(a) film na 3
SnakePissken

Dubbing tragedia! Nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać.

ocenił(a) film na 6
v0jtek

Nie jest tak źle, do drinka można obejrzeć. Oczywiście tylko w oryginalnej wersji językowej. Film z gatunku "ładny a głupi"

erture

Chyba po drinku i to nie po pierwszym. Takiej chały to już dawno nie oglądałem.0/10.

ocenił(a) film na 6
rakord

Dzięki za merytoryczną dyskusję :) Może 6/10 to ocena nieco na wyrost, ale, serio 0/10 ? Widziałem wiele filmów które, przy równie idiotycznym i niespójnym scenariuszu, są męką nie tylko dla mózgu ale i dla oczu a nawet uszu. Ten film wygląda ładnie i brzmi nieźle, rozumiem że można być rozczarowanym scenariuszem, ale do licha, serio ktoś spodziewał się czegoś sensownego? Jakim cudem? Przecież to kontynuacja produkcji w której, Ziemianie (a konkretnie mieszkańcy USA) pokonali obcą mega-cywilizację przy pomocy wirusa komputerowego! Moim zdaniem, tej bzdury nie da się przebić, można najwyżej dorównać. Nie uważam tego za coś co pamięta się po tygodniu, ale ponieważ oglądałem pięć dni temu to, coś tam jeszcze w pamięci zostało i (nie spoilerując więcej) mogę powiedzieć że przynajmniej widać dolary włożone w produkcję i warsztatowe kompetencje wyrobników pracujących nad filmem.

erture

chociaż nadrabia efektami specjalnymi ??

ocenił(a) film na 6
mordarg

Zależy jak na to spojrzeć. Są porządne, widowiskowe i zwyczajnie ładne, ale, jak na dzisiejsze czasy, nie wyróżniają się jakoś specjalnie. Cały ten film, poza idiotycznym scenariuszem, to popis rzemieślniczej sprawności, nie artystycznej wirtuozerii.

ocenił(a) film na 3
erture

Mam dość gdy ludzie bronią jakiś film który ma słaby scenariusz zdaniem: " rozumiem że można być rozczarowanym scenariuszem, ale do licha, serio ktoś spodziewał się czegoś sensownego? ".

ocenił(a) film na 6
Sweeneyy

ok, 3/10 ma swoje uzasadnienie ale 0/10?

ocenił(a) film na 4
erture

Do drinka jako wypełniacz przestrzeni - to i owszem. Na "posiadówkę" żeby obejrzeć "film" to się nie nadaje.

v0jtek

rzuć chłopaka skoro był sam w kinie...

ocenił(a) film na 7
sqtermen

Haha dobree

ocenił(a) film na 10
v0jtek

nie no pewnie ktoś nie powiem kto nie oglądał w 3d imax to rozumiem lepiej sos wioski dzieciece 35zl miesiecznie dac ale imax 3d warto było iśc bylem i efekty niesamowite akcja też szybka 1 wiadome stary ale efekty w 2 jakby zrobic cut to 25min może 20min i byłby mega film dom puszczania co rok w imax za np 40zl

Chucky_Tbg

wow, dawno nie widziałem takiego buntu wobec interpunkcji. Czytałem dwa razy i części z '1 wiadome stary' dalej nie rozumiem :)

ocenił(a) film na 10
v0jtek

to ok wytlumacze w wiekszosci filmow z efektami np pearl harbor jakby zostawic efekty to z 3godz filmu bylby naprawde dobry 30min film a tak mamy 3 godzinny pearl 2godz 30min gadu gadu itp a 30min akcji i efektow to samo z id 2 gadu gadu a 30min naprawde niesamowitych efektow w imax 3d na laptopie czy nawet 40 cali w 3d to moze tez ale nie widzialem nie wiem

ocenił(a) film na 10
Chucky_Tbg

40cali w tv

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones