PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720511}
4,8 51 182
oceny
4,8 10 1 51182
2,1 10
ocen krytyków
Dzień dobry, kocham cię
powrót do forum filmu Dzień dobry, kocham cię!

Dno dna !!!! Ukarałam się sama wybierając taki repertuar w sobotnią noc. Żenada milenijna :(

ocenił(a) film na 1
majka_gdynia

Ja również nie dotrwałam do końca, jak ktoś ma problem z zasypianiem to ten film się świetnie nadaje :)

titka_dritka

To juz byl ostatni raz jak ogladam polski film. Duzo ogladam filmow ale polskie filmy to totalne dno. Zero zaskoczenia, zero monentow ktore powoduja bicie serca. I glowny aktor nawet nie wiem kto to ale chcial byc jak amerykansi aktor, zamyslany i wyobcowany ale mu to nie wyszlo. A lucek... widac ze wzoruje sie na amerykanach, chcial byc jak luzak ale mu to nie wyszlo. Tylko amerykanie maja ten styl i poczucie humoru...

ocenił(a) film na 1
marcinosq

Dokładnie :)

ocenił(a) film na 1
marcinosq

jest sporo polskiego gówna, jednak nie można się zgodzić, że polskie kino to dno. Stare polskie kino bywało zacne, często.

Wolferl

Było owszem :) ale ja bym tamtych twórców do obecnych absolutnie nie porównywała żadną miarą. Dzieli ich dosłownie wszystko.

Co dziwnego nawet warsztat! A przecież dziś mają przynajmniej o tyle łatwiej, że wsparcie technologiczne niewymiernie ulepszone i powinno iść im na rękę. A tutaj jakieś konwulsje kamery jakby scenarzysta miał problemy z drgawkami, no litości.

Polecam gorąco komedię inteligentną, o błyskotliwych dialogach, świetnie zagranych rolach, z galerią barwnych postaci i zaskakującą akcją :) Świetna choć Polska. Tyle, że z 1957 !

http://www.filmweb.pl/film/Ewa+chce+spa%C4%87-1957-5475

Tak kiedyś Polacy potrafili kręcić dobre kino. Kiedyś... bardzo dawno temu.

Wolferl

Starsze filmy polskie są najlepsze na świecie, ale z dzisiejszych moim zdaniem Smarzowski trzyma bardzo wysoki poziom.

ocenił(a) film na 9
majka_gdynia

Naprawdę? Ja obejrzałam dopiero pierwszy raz ale dziś jeszcze zaproszę koleżanki i zrobię sobie powtórkę z rozrywki. Bo film nie to że śmieszny to jeszcze urzekająca historia miłosna a Basia jest po prostu śliczna i jej uśmieszek rozgrzał by serduszko nie jednego lodowego księcia.

ocenił(a) film na 3
Strazniczka0Nocy

Całkiem ładna, fakt. Szkoda tylko, że jeśli się odezwie urok pryska.

ocenił(a) film na 3
majka_gdynia

Jak się z tym czujesz po 8 latach?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones