PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31686}

Dzień próby

Training Day
7,6 115 058
ocen
7,6 10 1 115058
7,1 17
ocen krytyków
Dzień próby
powrót do forum filmu Dzień próby

Chyba druga nutka "this is not america".
Niestety szukając jej napotkałem się na same podobieństwa, ale nie dokładniej tej nutki.
Czy ktoś wie co to za nuta? Przydałyby sie namiary:S bardzo proszę o pomoc bo nie daje mi spokoju i muszę ją mieć ! ;p
<jakie to wkurzające ze soundtracki są tylko co do filmu, a nie włączając w to napisy końcowe;/ >
Z góry dziękuje ;p

kowal1528

Nie wiem czy chodziło ci o to ale na początku są słowa "this is not america" w oryginalnym soundtracku mam to "P Diddy Feat David Bowie American Dream"

ocenił(a) film na 7
Odskokowiec

Niestety to mnie nie ratuje, próbowałem już na wszelakie sposoby po słowach, to na 99% jest jakiś remix, na którego nie mogę znaleźć namiarów, już nawet programem rozpoznającym nutki próbowałem i nic ;p

ocenił(a) film na 7
Odskokowiec

W sumie to te obie nutki byłoby dobrze mieć:S http://www.youtube.com/watch?v=rwDv5g5YUxE
Pierwsza nieuchwytna, druga to znalazłem już: DJ Pimp- I Am (DJ Mashup Mix pt 7) ale nie mogę znaleźć pliku do ściągnięcia ;/ cholerka

ocenił(a) film na 7
kowal1528

Pat Metheny -pierwowzór, instrumentalny. Następnie David Bowie, tak mu się utwór spodobał, że dorzucił wokal i utwór ponownie wrócił na listy przebojów. Następnie utwór pojawiał się w wielu remixach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones