PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=379295}

Dzień wagarowicza

Senior Skip Day
5,8 6 019
ocen
5,8 10 1 6019
Dzień wagarowicza
powrót do forum filmu Dzień wagarowicza

Nieporozumienie

ocenił(a) film na 1

Chłam, idiotyczny, sztampa - ciota i prawiczek nielubiany w szkole próbuje do najlepszej laski
w
szkole i oczywiście mu to się udaje i staje się najbardziej zajebistym gościem na świecie, przy
okazji załatwia złego dyrektora i co to tam jeszcze było?
Zastanówmy się ludzie czy oglądanie takich filmów ma jakiś sens, czy nie lepiej pouczyć się
całek albo poczytać Kanta

ocenił(a) film na 5
krolrys

sens sensem, ale wielkie DZIĘKI ZA ZDRADZENIE ZAKOŃCZENIA !!! nie po to czytam komentarze by popsuć sobie oglądanie ! na prawdę dzięki na prawdę ... już się nie przekonam czy warto oglądać takie filmy czy nie i jak chcesz to idź sobie czytaj czy tam się ucz, ale przynajmniej mi nie pisz jak się zakończy film bo ch***rnie mnie to denerwuje ....

ocenił(a) film na 4
Stopinski

wszystko gra, powinno się ostrzegać przed spojlerami ale ku**a chłopie, przecież trzeba mieć 9 lat żeby nie wiedzieć po pierwszych 10 minutach jaki będzie finał filmu....!!!???!!!!

ocenił(a) film na 5
sawin

A ty naucz się lepiej czytać ze zrozumieniem, bo widzę ze słabo z tym u ciebie. Specjalnie ci wytłumaczę jeszcze raz ... Nie chodzi o to czy ja będę wiedział po 10 minutach jak się film zakończy, ale o to, że nie pisze się zakończenia w komentarzach.

ocenił(a) film na 4
Stopinski

??????? panie kolego ale to Ty chyba nie za bardzo wiesz co czytasz chyba:) Owszem nie pisze sie o zakończeniu w fimach ale w tym przypadku zdradzenie tego ze nasz bohater zamoczy i stanie się w końcu popularnym szkolnym ziomeczkiem ciężko uznać za jakikolwiek spojler.
P.S parę dobry lat temu, na maturze z języka polskiego, w części zamkniętej dostałem maksymalną liczbę punktów z tzw. czytania ze zrozumieniem;)

ocenił(a) film na 1
krolrys

Denny, głupawy, naiwny ... Czekałem kiedy się to skończy... Treść potwierdza zdanie "i oczywiście mu to się udaje i staje się najbardziej zajebistym gościem na świecie, przy okazji załatwia złego dyrektora" - Tak jednym zdaniem załatwia się scenariusz tego filmu. Strata czasu nie polecam.

krolrys

Totalne dno. Badziew jakich mało!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones