PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593899}

Dzień z życia

Life in a Day
7,8 7 751
ocen
7,8 10 1 7751
7,5 4
oceny krytyków
Dzień z życia
powrót do forum filmu Dzień z życia

mnie się najbardziej podobała odnowa przysięgi małżeńskiej i narodziny- zabawne i wzruszające

ocenił(a) film na 9
saute_filmweb

Dla mnie była to rozmowa wnuka z Babcią, podczas kiedy przyznawał się do swojej orientacji. Byłam tak bardzo wzruszona, że wydawało mi się, że już nic bardziej nie może mnie zaskoczyć, jednak nie mogłam powstrzymać łez, kiedy pokazano kobietę, która zachorowała na raka (pojawiała się w filmie kilka razy wraz z mężem-kamerzystą i synkiem).
Wydaje mi się, że zadawanie sobie tych kilku krótkich pytań na które odpowiadali ci ludzie pozwala wszystkim innym zastanowić się nad życiem. Naprawdę głęboko.

ocenił(a) film na 8
saute_filmweb

Lapowka w postaci cukierkow, dla poloznej w rosyjsko-jezycznym szpitalu. Zdjecia tunelu z Loveparade, pare minut przed panika masowa. Przysiega starszej pary byla swietna, szczegolnie wysmienita reakcja malzonki i mina pastora.

ocenił(a) film na 7
saute_filmweb

Moment, w którym tatuś filmował cesarkę swojej żony i zemdlał z wrażenia ;p

ocenił(a) film na 8
saute_filmweb

Kobieta, która wyskakuje z samolotu z jeszcze nierozpiętym spadochronem, świetne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones