PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87657}

Dzieci kukurydzy VI: Powrót Isaaca

Children of the Corn 666: Isaac's Return
4,0 1 289
ocen
4,0 10 1 1289
Dzieci kukurydzy VI: Powrót Isaaca
powrót do forum filmu Dzieci kukurydzy VI: Powrót Isaaca

1/10

ocenił(a) film na 1

Dno. Ta seria powinna się już skończyć na trójce. Im dalej tym gorsza część. Szóstka to póki co najgorsza część jaką oglądałem. Nie rozumiem sensu jej powstania. Fabuła, co w sumie w tej serii jest charakterystyczną cechą, ma się nijak do pozostałych części. Ma swoją własną historię, a historia ta jest bardzo nudna a dodatkowo strasznie naciągana. Isaac wypadł fajnie, ale w pierwszej części. Tutaj nikt nie wyróżnił się na tle aktorskim. Postaci są bezbarwne a główna bohaterka po prostu tragicznie scharakteryzowana. Oczywiście nie brak głupich, nieuargumentowanych zachowań bohaterów. Brak tu jakiegokolwiek strachu czy napięcia. Brak muzyki. Dzieci Kukurydzy... właściwie to już nie dzieci - prezentują się fatalnie jako grupa. Zakończenie wyjątkowo głupie, a konkretnie to irytowała mnie w nim głównie jedna postać - ci co oglądali powinni się domyśleć. Trzymać się z daleka. Moja ocena: 1/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones