PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6732}

Dzieciaki

Kids
6,7 21 720
ocen
6,7 10 1 21720
6,9 17
ocen krytyków
Dzieciaki
powrót do forum filmu Dzieciaki

jak ten film może być super?? To jakies nieporozumienie. Non stop na ekranie widzimy jedno i to samo: sex, skręty, drugi, %.... uważam, że te "przedmioty" w filmach są bardzo przydatne, dzięki nim dowiadujemy się, że życie jest krótkie i nie możemy go rujnować, biorąc się narkotyki itp, ale w "Kids" nie ma zadnej puenty...w dodatku ta scena z kolesiem bez nóg na wózku, z napisem na koszulce "jestem Polakiem, coś tam coś tam(nie pamietam co miał tam konkretnie napisane, ale za miłe to dla Polaków nie było..) i zbierającym jałmużne, wqrzyło mnie to. podsumowując..ten film nie zawiera zadnych artystycznych wartosci, jest płytki, przynudnawy, nie polecam jeśc czegokolwiek, w czasie oglądania "Kids" pozdrawiam :) (peace)

Klaudia_Mmm

popieram Cie-mnie tez nie bawi ogladanie rozwydrzonych bahorow, czyli "złotej młodziezy z usa"

ocenił(a) film na 10
Klaudia_Mmm

hmmm .... no to demeter powiem Ci że nie błyskasz inteligencją... Puenta jest i ja ją wyłapałem, a artystyczne wartości (?!) - hmmm... nie wiem o co Ci chodzi ale jesteś zapewne fanką ekranizacji Pana Tadeusza... No i po trzecie: polish - weź sobie do ręki słownik i zaobacz co znaczy polish ... zapewniam Cie ze nie tylko polaka.... No i chciałem tez nadmienic ze film mi sie podobal - trafil do mnie bo nie jest bajką, a opowieścią o życiu tych nastolatków ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones