PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6732}

Dzieciaki

Kids
6,7 21 705
ocen
6,7 10 1 21705
6,9 17
ocen krytyków
Dzieciaki
powrót do forum filmu Dzieciaki

2/10

ocenił(a) film na 2

Jedyną ciekawą rzeczą w tym filmie jest przesłanie do młodych ale biorąc pod uwagę, że dzieciaki równe wiekowo bohaterom filmu nie powinny w ogóle tego oglądać wydaje mi się, że film jest po prostu chu**wy. To co najpierw zaczęło mnie denerwować to strasznie przedłużające się sceny; ukazanie burdelu po imprezie mogło trwać nawet koło pięciu minut. Chociaż nie wmawiajcie mi, że to było założone i to ma ukryte przesłanie bo po prostu wyśmieję. Nigdy nie byłem w Stanach ale jeśli tamtejsze bachory tak się zachowują to kończę z moim american dream. Tak czy siak "Kids" i tak wydaje się mooooocno przesadzony. A po trzecie (może się zgodzicie, może nie), film jest doskonałą okazją dla pedofili do, że tak powiem - jerk off. Sick! Sorry ale ode mnie tylko dwójeczka.

pachomir

Dokładnie! Ja większość scen przewijałam, jak zorientowałam się ile potrafią trwać i to takie bezsensowne, jak właśnie pokazywanie śpiących bachorów czy gadacie o "cipkach". Makabra...

ocenił(a) film na 1
rainbowarrior

Dokładnie! x2 Po co kręcić filmy dla dzieci, które nie są dla dzieci?
ps. tak, ten "film" jest chu**wy.

Pozdrawiam
Katarzyna

użytkownik usunięty
pachomir

chujowi to jesteście wy
osoby które źle to oceniają to przede wszystkim cnotki-niewydymki i wszyscy którzy nie wychodzili z domu w okresie młodzieńczym

scena z gadaniem o "cipkach" idealnie obrazuje o czym gadają dziewczyny i chłopaki w swoim gronie

a film nie jest dla dzieci tylko dla młodzieży...

ocenił(a) film na 7
pachomir

"Nigdy nie byłem w Stanach ale jeśli tamtejsze bachory tak się zachowują to kończę z moim american dream."
hahaha dobre dobre, jeśli tak uważasz, to chyba nigdy nie wychodziłeś z domu, bo takie rzeczy się dzieją normalnie na co dzień i nie tylko w USA. Dla mnie wręcz film nie byl niczym nowym, ale był dobry bo pokazuje rzeczywistość wśród mlodzieży, a nie jak wyobrażają sobie konserwatywni rodzice. ;]
zgadzam się z przedmowcą

ocenił(a) film na 2
Stachv

Ja tam dzieciakiem dobrym za bardzo też nie byłem i też nie stroniłem od różnorodnych używek. Naoglądałem się też na dorastanie moich starszych braci. Myślę, że film "Dzieciaki" jest mocno przesadzony.

ocenił(a) film na 5
pachomir

jak dla mnie również zdecydowanie przesadzaony... może ja żyję w innych czasach, ale nigdy nie zdarzyło mi się byc na imprezie gdzie na każdym fotelu, kanapie czy w każdym kącie masowo dymają się 14nastolatki

ocenił(a) film na 2
paruf

Racja... może bywało tak, że ktoś to robił w innym pokoju, zdarzało się, że ktoś palił jointa jakiegoś ale bez przesady...

pachomir

Nie wiecie gdzie żyjecie.Opowiadał mi ktoś jak na jakiejś popijawie taki 18latek dymał w pokoju16tke.Panna już była trochę napruta.Potem reszta kolegów podsłuchiwała jęczenia pod drzwiami i brechtali się że tak jęczy dziewica.Potem główny jebaka twierdzi gdzie tam dziewica skoro tak się jebie.I już daje po tygodniu znajomości.

pachomir

Patrzycie na wszystko przez pryzmat własnych doświadczen.Jak się niemiało patologii w domu i kontaktu z takimi znajomymi z podobnych klimatów to nic niemożecie wiedzieć o tym co się dzieje.Każdy zadaje się z osobami z środowiska w którym się obraca.Sam potem często się stacza. Niektórzy z wiekiem dojrzeją i od tego odbijają niektórzy w miejscu zostają na marginesie.

ocenił(a) film na 2
jezi86

Z tego co mówisz wnioskuje, że ty masz taki kontakt z patologią (?).

ocenił(a) film na 2
pachomir

...po za tym byłem na gorszych imprezach niż taka, którą opisujesz ale żadna nie obracała się wokół pierdolenia wszystkiego co popadnie. Jestem pewien, że teraz większość 13-14-latek już uprawiała seks. Niestety, takie czasy. Jeśli tak jest jak w tym filmie to jest to wyjątek. W dodatku bardzo rzadki.

pachomir

Ten film miał pokazać życie deskorolkowców w stanach.Z resztą to były lata 90-te i niema co porównywać do tego czy w Polsce jest tak samo czy nie.Bo mamy teraz 21 wiek i małolatki jeśli się puszczają to poprzez sponsoring,szukanie w internecie takowego gościa.A kids ogladałem pare razy i na imprezie tylko Telly się bzyka dyskretnie z panną,zresztą prosił kumpla o udostepnienie łoża rodziców.A z tego co widziałem to były jakieś parki ale jedynie było smarowanie i macanki.I kacper dał popis na koniec.

ocenił(a) film na 8
pachomir

boli mnie jak cie czytam... powiem ci,ze kiedy ogladalam ten film mialam tyle lat co bohaterowie i podobnie wygladalo moje zycie. wiec uwierz mi na slowo, oprócz róznic polska-ameryka wcale nie jest przerysowany.i teraz po 15 latach obejrze go po raz kolejny Z PRZYJEMNOSCIĄ.. i nie waż sie sugerowac mi patologii!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones