PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6732}

Dzieciaki

Kids
6,7 21 721
ocen
6,7 10 1 21721
6,9 17
ocen krytyków
Dzieciaki
powrót do forum filmu Dzieciaki

z tego filmu wysłałbym do Iraku albo do Afganistanu. Połowa tych pajaców nigdy by już nie wróciła, bo zgineliby tam już pierwszego dnia a druga połowo do końca życia byłaby przykładnymi tatusiami i głowami rodzin.Te chłopaczki się do niczego nie nadają.
Banda żałosnych nastolatków z patologicznych rodzinek, cały czas naćpanych, brudnych, śmierdzących i nie myślących o niczym tylko o tym kogo wydymać dzisiaj. A te laski to kurwiszony pierwsza klasa. Nienawidzę takich pajaców.
Rzygać mi się chce na takich gówniarzy.
Co za zjebany świat bez wartości i ideałów.

ocenił(a) film na 8
ministerfinansow

Niezrownowazony chyba jestes ... wez cos na wstrzymanie :)

ministerfinansow

Człeniu ty umiesz odróżnić film od rzeczywistości?Co się bulwersujesz.Już kilka takich twoich niedojebanych wypowiedzi widziałem na temat tego filmu.Teraz już tak nie ma jak w tym filmie.Z resztą to amerykańskie realia, z przed 15 lat.U nas w kraju gorsi łażą w 10ciu przed którymi srasz po nogach.I są to jeszcze gorsi debile bez żadnej pasji.

jezi86

Człeniu przeczytaj to najpierw:
http://ejweztobejrz.wordpress.com/2009/12/24/postac-kina-larry-clark/#comment-11 2
A potem człeniu pisz swoje mądrości.
Nara człeniu.
LOL

ocenił(a) film na 8
ministerfinansow

to co wyslales jest ciekawe, aczkolwiek nie zmienia faktu ze masz dosc dziwne podejscie do sprawy, aczkolwiek nie chce mi sie argumentowac i klocic z Toba bo nie ma to sensu :)

pozdrawiam

Danek_HC

A ja mam pytanie dotyczące końcówki.. Co Kacper zobaczył, lub co zrozumiał? Bo nie za bardzo kminie o co w tym chodziło?

ocenił(a) film na 10
dominikamordarska6

zaraził się hivem.....ten film jest rzeźniczy

ocenił(a) film na 8
Venepis

Nie wiadomo czy się zaraził. Ale tekst na końcu miażdży. Nie musiał zobaczyć nic konkretnego. To po prostu przebudzenie po imprezie i niezły 'zonk'. Ale i tak pewnie na kolejnej imprezie będzie to samo i tak w kółko. Brak innych perspektyw, a przecież nie pójdą szukać pracy, czy coś...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones