PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110720}

Dziecko Manhattanu

Manhattan Baby
5,1 149
ocen
5,1 10 1 149
Dziecko Manhattanu
powrót do forum filmu Dziecko Manhattanu

Talizman

użytkownik usunięty

Zawiodłem się, mimo że nie oczekiwałem zbyt wiele. Po pierwsze dlatego, że film mnie po prostu nudził, podobny schemat już był u Fulci'ego. Kolejna rzecz to muzyka, która jest dobra, ale większość utworów już była użyta we wcześniejszych jego filmach (!) także Fabio Frizzi poszedł na łatwiznę i w zasadzie nie mam pojęcia czemu zdecydowali się na taki ruch.
No i generalnie klimatu, czy napięcia jest tu niewiele, ale znajdzie się kilka dobrych pojedynczych scen, szczególnie te gore, których jest niestety tylko dwie (pułapka z kolcami i rozdziobywanie twarzy, ta druga świetna!).
Całościowo tylko dla zatwardziałych fanów Fulci'ego.

ocenił(a) film na 4

Niestety z filmu wieje taką nudą, że ciężko go na raz obejrzeć w całości. Jak po kultowym dla mnie Hotelu Siedmiu Bram, Fulci mógł skręcić coś tak nijakiego?

Ketrid2_

Może gdybyś miał odrobinę rozumu w głowie, to byś rzucił okiem na filmografię Fulciego i zauważył, że był twórcą uniwersalnym, odnajdującym się praktycznie w każdym gatunku. Jeżeli oczekiwałeś, że film w stylu 'Rosemary's Baby' będzie jak 'Beyond', to jesteś po prostu głupi.

ocenił(a) film na 4
Tracker

Co ty pieprzysz gamoniu. Napisałem, że film jest nudny, a ty żeś się zesrał z emocji i jakieś debilne nadinterpretacje wymazałeś.

Ketrid2_

Gamoń, to cię spłodził, co widać po jakości twoich postów i po tym, że sam nie rozumiesz co napisałeś. Wprawdzie wątpię żebyś ogarnał, ale wyjaśniam. Nabazgrałeś coś więcej,niż to że film jest nudny, a konkretnie 'Jak po kultowym dla mnie Hotelu Siedmiu Bram, Fulci mógł skręcić coś tak nijakiego?' - No to ci tłumaczę kretynie, że to że ty widziałeś akurat 'Hotel Siedmiu Bram', i ci się podobał, to nie znaczy, że każdy film tego reżysera musi tak wyglądać. Fulci nakręcił całą masę filmów z różnych gatunków, nie każdy ocieka gore i grobową atmosferą grozy i nie każdy musi tak wyglądać. 'Manhattan Baby' z założenia jest kompletnie innym filmem, kładącym akcenty na co innego. To, że ty się z góry nastawiłeś na estetykę rodem z 'Beyond', a dostałeś coś zupełnie innego nie oznacza, że film jest nudny.

ocenił(a) film na 4
Tracker

Na nic się nie nastawiałem bezmózgu, inaczej bym o tym napisał. Po ilości twych wypocin, nietrudno stwierdzić, że masz sraczkę. Jak już zauważyłeś debilu, że podobał mi się 'Beyond' to mogłeś tu sprawdzić lub wydedukować (ale na to jesteś za głupi) że oglądałem również inne filmy Fulciego (znacznie więcej niż tu oceniłem) . Wyjaśniam więc debilu, choć szkoda mi czasu na takiego gnojka, że o filmie skrobnąłem jedynie , że jest nudny i nijaki w porównaniu z 'Beyond' , wsadź więc te swoje debilne nadinterpretacje tych dwóch słów; o różnych gatunkach, akcentach, estetykach i gore w obsraną dupę kompletnego debila!

Ketrid2_

Sraczkę, to masz ewidentnie ty, mały, bezwartościowy i bezdennie głupi ludzki śmieciu skoro po 4 latach próbujesz nieudolnie bronić własnego komentarza, który jest tak żałosny, że najlepiej gdybyś się do niego nie przyznawał. To jest aż niepojęte, że można być takim imbecylem żeby nie rozumieć własnego tekstu 'Jak po kultowym dla mnie Hotelu Siedmiu Bram, Fulci mógł skręcić coś tak nijakiego?' ewidentnie świadczy o tym, że jako punkt odniesienia dla 'Manhattan Baby' traktujesz 'The Beyond' zamiast podejść do filmu z otwartą głową(ale do tego potrzebowałbyś mózgu, a masz tylko gnojówkę) i ogarnąć, że to jest inny film, jak wiele filmów Fulciego przed i po 'Hotelu Siedmiu Bram'. Rozumiesz ty cymbale, że są różne filmy o różnej estetyce, czy nie? Czy obejrzałeś kilka horrorów Fulciego naszpikowanych gore i uznałeś, że wszystkie mają takie być bo inaczej są nijakie? Pomijam już, że fakt iż ciężko ci było ten film na raz, dyskwalifikuje cię z jakiejkolwiek, nawet quasi poważnej dyskusji, zajmij się oglądaniem 'Transformersów', może tak wystarczy ci akcji, żebyś nie usnął.

ocenił(a) film na 4
Tracker

Hahahah głupi zasrańcu, ile jeszcze kretyńskich teorii stworzysz na temat dwóch prostych słów. Ile razy będziesz mi wciskać te swoje gore i transformersy idioto. Dyskutować to mogę z poważnymi ludźmi a nie zdegenerowanymi gnojkami ze sraczką i tendencjami do wypisywania kilometrowych traktatów o swoich obłąkańczych zwidach . Idź się wysraj przygłupie z tym swoim gore..

Ketrid2_

Dyskutować to ty możesz co najwyżej sam ze sobą bo każdy inny na tym świecie prezentuje nieosiągalny dla ciebie poziom intelektualny. Nie trzeba stwarzać żadnych teorii bo w tych dwóch zdaniach sam się określiłeś jako skończony debil, także wracaj do nory z której wypełzłeś i nie zaśmiecaj internetu swoimi bezmyślnymi wynurzeniami, ty zużyty tamponie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones