PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1104}

Dziecko Rosemary

Rosemary's Baby
7,7 148 947
ocen
7,7 10 1 148947
8,4 44
oceny krytyków
Dziecko Rosemary
powrót do forum filmu Dziecko Rosemary

Ja się z pewnością skusze. Martwi mnie trochę ta stacja ;/ wiadomo, reklamy, ale jakoś się to
przeboleje. Jeszcze nie miałem okazji obejrzeć "Dziecko Rosemary', a cenię twórczość Polańskiego,
więc taka okazja nie może mi przejść obok nosa :)

Spinel

Klimat rewelacyjny. Obok Chinatown najlepszy film tego reżysera.

ocenił(a) film na 8
Spinel

a na tv puls Scarface...jak żyć!?

ocenił(a) film na 9
Pschemass

Mam ten sam problem!! :<

ocenił(a) film na 8
Pschemass

Dokładnie, ale chyba zostanę przy Rosemary, Człowieka z blizną pamiętam a tutaj pamięć szwankuje;]

ocenił(a) film na 9
Spinel

Fajnie że napisałeś. Też tego filmu nie widziałem, pora nadrobić zaległości.

Spinel

Raczej obejrze

ocenił(a) film na 8
Spinel

Ja obejrze, ponieważ też nie oglądałem tego filmu.

ocenił(a) film na 8
Spinel

będę oglądał, a film jest kapitalny od początku z pięknymi widokami metropolii w rytm kołysanki Krzysztofa Komedy aż do końcowej sceny

użytkownik usunięty
Spinel

Ja również obejrzę, ponieważ oglądałem kiedyś już ten film i bardzo mi się podobał.

ocenił(a) film na 8
Spinel

Zgłaszam się i ja !

Spinel

I ja ;)

Spinel

I jeszcze ja.
Właśnie najgorsze są reklamy, chociaż przerwa czasem się przydaje np. na siusiu lub herbatkę :D

ocenił(a) film na 7
Spinel

właśnie oglądam, ale tak straasznie mnie ciągnie na TVPULS... ha ha są reklamy, przełączam! milion razy widziałam "Człowieka..." i nie mogę się powstrzymać ((

ocenił(a) film na 9
Spinel

Przez reklamy nie wyczujesz klimatu.

Spinel

i reklama ...;/

ocenił(a) film na 8
Spinel

Bardzo cenię Polańskiego jako reżysera, aż wstyd że dopiero dziś udało mi się nadrobić zaległości. Jednego nie można temu filmowi odmówić, potężnej dawki klimatu którą "zjada" wiele współczesnych produkcji mieniących się horrorami. Niesamowite zdjęcia podkreślane rewelacyjną muzyką.

ocenił(a) film na 8
Spinel

Obejrzany na TVN bez reklam (timeshift - opcja doskonała na reklamy) - świetny klimat, a jak bohaterka miała bóle to mnie też bolało :)

ocenił(a) film na 9
Spinel

Miałam ten sam dylemat - nie lubię reklam, no i trzeba było wcześnie wstać, a dobre filmy i reportaże niestety są emitowane o późnych godzinach. Obejrzałam - nie żałuję. Jedna z lepszych produkcji, chylę czoła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones