PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1104}

Dziecko Rosemary

Rosemary's Baby
7,7 148 922
oceny
7,7 10 1 148922
8,4 44
oceny krytyków
Dziecko Rosemary
powrót do forum filmu Dziecko Rosemary

TRAGEDIA!!!!!

ocenił(a) film na 1

Dawno żaden film mnie tak nie wku****! Co za beznadzieja!!! Tragedia!! NIE POLECAM WIDZOM O SŁABYCH NERWACH! Od początku filmu, gdy zobaczyłam Rosemary, miałam ochotę wyrzucić laptopa przez okno! Jej tępy ryj, tępy głos, tępe zachowanie i ogólnie emanująca tępota sprawiają, że film nie zasługuje nawet na ocenę 1! Zero zaskoczenia, zero czegokolwiek! Film tak przewidywalny, że Scooby-Doo to przy nim thriller psychologiczny z najwyższej półki! Jeśli ktoś spodziewa się zagadki, ukrytego sensu, scenicznego zakończenia, drugiego dna W ,,Dziecku Rosemary" TO SIĘ NIE DA DOCZEKA bo w tym filmie ,,jaki koń jest każdy widzi" B E Z N A D Z I E J A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S To tylko i wyłącznie moja opinia, moje odczucia po zobaczeniu filmu, więc proszę o brak bólu dupy w związku z tą wypowiedzią bo nie ma ona na celu urażenia kogoś czy siania zamętu. Ile ludzi tyle gustów, jednym się podoba, drugim nie :)

Dziurexx

Jakie Pani woli horrory? Pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones