PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482581}

Dziedzictwo Bourne'a

The Bourne Legacy
6,5 69 342
oceny
6,5 10 1 69342
5,8 12
ocen krytyków
Dziedzictwo Bourne'a
powrót do forum filmu Dziedzictwo Bourne'a

Dla fanów kina akcji to rarytas.

ocenił(a) film na 6
maz9

mylisz się dla fanów to kiepska próba kontynuowania bardzo dobrej trylogii , fabułą wygląda tak jakby ktoś ją pisał na kolanie w autobusie , poprostu mało ciekawie film ratuje 2-3 całkiem przyzwoite sceny akcjii i przyzwoici aktorzy , jak dla mnie zwykły średniak który nie zasługuje na taki tytuł .

ocenił(a) film na 7
TheGoldi07

Zwykłe średniaki to są ze Stathamem. Jak dla mnie świetna kontynuacja, która się bardzo dobrze wybroniła brakiem Bourne'a jako takiego, ale duchowo i czynnie oddziałującego na całą historię. Sądzę, że kolejny film z Damonem byłby już za bardzo 'wytarty'.

ocenił(a) film na 6
era

Słabizna w porównaniu z poprzednimi "częściami", tam (3 poprzednie części) było coś więcej niż tylko gonienie za uciekinierem. Film można oglądnąć z założeniem że to będzie zwykłe zabili go i uciekł. Nic więcej.

ocenił(a) film na 3
era

Niekoniecznie. Jakby zrobili preqel mógłby być ciekawy xd

era

Przecież to nie jest żadna kontynuacja. Akcja tego filmu rozgrywa się równocześnie z akcją 2 i 3 odcinka Bourne'a. Mało tego, zakończenie jest tak mocno otwarte, że na pewno planowane są kontynuacje - niewykluczające nawet spotkania Crossa z Bournem.

ocenił(a) film na 8
era

Podobnie było w serii "Obcy", gdzie ludzie narzekali na czwartą część "Obcy : Resurection" twierdząc, że to jakaś profanacja. Ja uznałem, że to bardzo dobre dopełnienie serii. Prawie identyczna sytuacja jest tutaj. Przydałaby się kontynuacja wątku z Aaronem Crossem, ale to już małe szanse, bo Renner ma napięte terminy kolejnych ról, a dzisiaj smutna wiadomość o wypadku przy odśnieżaniu i stanie krytycznym jego życia.

ocenił(a) film na 3
TheGoldi07

Zgadzam się, niby dla fanów to dobry film, ale mi się nie podobał. Mam wrażenie że ten film miał tylko pokazać grę aktorską Jeremy'ego Renner'a bo tylko to zasługuje na pochwałę. Wolałabym już następną część z Bournem np. co było zanim wsąpił do projektu.

ocenił(a) film na 1
maz9

Powiedziałabym że na odwrót. Jeśli ktoś oglądał poprzednie części, Dziedzictwa lepiej niech nie tyka, bo tylko sobie popsuje humor:/

ocenił(a) film na 1
maz9

"DZIEDZICTWO..." to komiks w najgorszym tego słowa znaczeniu tj. zupełnie oderwany od rzeczywistości. Aż trudno uwierzyć, że napisał je autor trylogii o Jasonie, Tony Gilroy. To był film o jakichś... mutantach. Wmawiał nam, że agenci pokroju Jasona Bourne'a to laboratoryjne szczury poddawane jakimś chemicznym eksperymentom i dzięki temu zamieniają się w doskonałe maszyny do zabijania. Takie Kapitany Ameryki.
"Jason Bourne" powraca na Ziemię. To znów agent po prostu doskonale wyszkolony, bystry, sprytny, niewzykle inteligentny, doskonale wykształcony, radzący sobie z elektroniką, pojazdami, bronią palną, walką wręcz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones