PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482581}

Dziedzictwo Bourne'a

The Bourne Legacy
6,5 69 322
oceny
6,5 10 1 69322
5,8 12
ocen krytyków
Dziedzictwo Bourne'a
powrót do forum filmu Dziedzictwo Bourne'a

Nie rozpisując się, do filmu podchodziłem dwa razy. Pierwszy seans zakończyłem po 10-15 minutach, które mnie totalnie znudziły. Być może wzięło się to z innych oczekiwań niż te których spełnienia z góry oczekiwałem. Po tygodniu odczekiwania postanowiłem obrazowi dać jednak drugą szansę, i... obejrzałem jeden z najlepszych filmów poświęconych tematyce "ucieczki" i "gry o przetrwanie". Są oczywiście pewne minusy, trudno też porównywać tę część do pozostałych filmów z serii "Bourne". Ale jeśli coś i Was kiedyś znudzi na samym początku lub nie będzie się po prostu podobać i będziecie mieli ochotę "przełączyć" - dajcie szansę, czasem naprawdę warto. Było warto !

narvego

dokładnie, jednak ja pierwszy raz oglądnąłem cały.... podsumowałem sobie że nie jest zły, ale to już nie to... i tak sobie ten film zostawiłem w pamięci, jednak.... po jakimś pół roku, zaczęły mi się z tego filmu przypominać pewne sekwencje, bez zarysu cało fabularnego, no i włączyłem...i..... oglądnąłem całkiem nowy film!!! pewnie zadziałało to, że nie był już "naznaczony spełnieniem oczekiwań"... kawał dobrego kina akcji!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones