PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802930}
6,6 60 916
ocen
6,6 10 1 60916
7,1 45
ocen krytyków
Dziedzictwo. Hereditary
powrót do forum filmu Dziedzictwo. Hereditary

Z niemałą ekscytacją udałem się na ten film. Zapowiadało się super, trailer wywalisty, fajne efekty i ogólnie zapowiadało się strasznie. No i się zaczęło. Po 30 minut zapytałem swojego chłopaka, ile trwa ten film. 129 minut? Ale postanowiłem wytrwać. Nie było warto. Najpierw te wszystkie komedie sytuacyjne, potem rozwleczenie filmu, potem sztampowość i odtwórczość. Fajna scena z głową, ale żenada, że to jedyny prawdziwie straszny film. Muzyka to takie szczochy, których już nie pamiętam, wiem, że zakłócały mi seans. Chciałem się wyrwać na poważny horror a dostałem film o dramacie rodzinnym i głupich opętaniach. I ta końcówka xD Może ktoś będzie chciał wybronić ten "film nowej fali"? Zażenowany, zapraszam o dyskusji :d

ocenił(a) film na 7
kamil_shadow_filmweb

ale cringe mnie złapał

ocenił(a) film na 5
kamil_shadow_filmweb

W 100 proc. się zgadzam. Mnie po krytyce filmu zarzucono już, że jestem fanem Patryka Vegi i spodziewałem się nie wiadomo czego. A ja po prostu oczekiwałem tego, co sugerowali recenzenci i mocny trailer: czyli innego niż wszystkie horrory. Tu mój komentarz: http://www.filmweb.pl/film/Dziedzictwo.+Hereditary-2018-802930/discussion/Bli%C5 %BCej+temu+filmowi+do+komedii+ni%C5%BC+horroru+-+5+10,3013072

PS. pozdrowienia dla chłopaka, który zatrzymał Cię na sali. Miałem tak samo :)

ocenił(a) film na 5
chatiflatt

Też Cię Twój chłopak zatrzymał na sali? Aha! ;-)

ocenił(a) film na 5
Alex303

Podobnie jak chwalona przez polskich kibiców gościnność Putina na mundialu zatrzymała ich w Rosji aż do meczu Polska-Japonia, choć po porażce z Kolumbią spokojnie mogli wrócić do Polski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones