PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401083}

Dzielnica Lakeview

Lakeview Terrace
6,5 17 410
ocen
6,5 10 1 17410
6,9 7
ocen krytyków
Dzielnica Lakeview
powrót do forum filmu Dzielnica Lakeview

Nie mam pojęcia jaki cel przyświecał twórcą, chyba oni sami za bardzo nie wiedzieli. Z jednej strony może chcieli powiedziec "stop rasizmowi". A że mało to odkrywcze po prostu odwrócili role. Teraz to murzyn jest rasistą, na co może sobie pozwolić dzięki odznace policjanta. Ma ku temu poważne podstawy: żona zdradzała go białasem! Brzmi to dosyć bezsensownie, tym bardziej że jego niechęć skierowana jest tylko wobec spokojnego sąsiada, który dopiero co sie wprowadził. Jest też wątek ekologiczny: zły ma w dupie środowisko, zaś dobry pracuje w proekologicznej sieci marketów. W cos takiego to już chyba nawet dziecko nie uwierzy, na szczęście po tym filmie żadne z jego dziwacznych przesłań nie zostaje w głowie, a jedynie uczucie dojmującej pustki.

Samuel zapewne swoje skasował, a do swego dorobku może dorzucić kolejny - cholera, który to już? - beznadziejny filmik, który fabularnie bardziej nadaje się na odcinek serialu niż pełnoprawną produkcję.

gunnar_3

Taa, oceniłem na 5, ale generalnie się zgadzam z tą opinią. Spodziewałem się po filmie więcej.

ocenił(a) film na 4
gunnar_3

już myślałam, że jestem osamotniona w swojej opini na ten temat!
mój chłopak nie dotrwał do końca - bo zasnął! a ja oglądnęłam bo nie lubie urywać filmu, ale uważam, że najzwyczajniej z świecie nie mieli na niego pomysłu.

gunnar_3

ale taka jest prawda to czarni są teraz rasistami i mordują białych
przypomnę wam zamordowanego Polaka, z pochodzenia, w armii amerykańskiej przez trzech czarnych bo miał czarną żonę i był ich dowódcą problem polega jednak na tym, że sąd nie sądzie ich za rasizm i nie pozwolił tak formułować aktu oskarżenia i pytań tylko za zwykłe morderstwo na innym tle niż rasistowski
tak to już jest, że zawsze ofiary stają się po jakimś czasie prześladowcami jeśli im się za dużo pozwala
żydzi masakrują palestyńczyków etc...

gunnar_3

a tak przy okazji to powiedzcie mi ilu białych występuje w teledyskach czarnych ?

użytkownik usunięty
gunnar_3

Wypiłem parę piw i nie chce mi się wchodzić z wami w dywagacje więc zwrócę tylko uwagę koledze- analfabecie gunnarowi, że nie 'Nie mam pojęcia jaki cel przyświecał twór-cą-', tylko ' (...) twórc-OM-'

ocenił(a) film na 10

bez przesady, wg mnie film był zayebisty więc nie psujcie dobrej zabawy innym, którzy mają inne zainteresowania, co do filmów.
8/10 oceniłem i myślę, że to odpowiednia ocena, sprawiedliwa.
polecam i pozdrawiam
asto

To lepiej nie pij więcej, szkodzi ci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones