PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401083}

Dzielnica Lakeview

Lakeview Terrace
6,5 17 410
ocen
6,5 10 1 17410
6,9 7
ocen krytyków
Dzielnica Lakeview
powrót do forum filmu Dzielnica Lakeview

8/10, warto!

ocenił(a) film na 8

Jak już ktoś wcześniej napisał - nie sugerujcie się niepochlebnymi komentarzami, film jak najbardziej WARTO obejrzeć. Jednym się spodoba, innym nie - kwestia gustu. Jeśli ktoś nastawia się na spektakularną akcję i niesamowicie uknutą intrygę, to i owszem, "Lakeview Terrace" nie jest dla niego. Ja oczekiwałem mocnego dramatu psychologicznego, gdzie główne skrzypce gra nie ilość owych dramatycznych wydarzeń, lecz emocje towarzyszące bohaterom. I w zasadzie dostałem to, czego chciałem. Świetnie odegrane role to najmocniejszy atut tego filmu. Jackson to strzał w dziesiątkę, idealnie pasuje do roli psychola-policjanta. Do reszty obsady również nie mam zastrzeżeń (tu należy się twórcom uznanie, iż nie wzięli jakiegoś "gwiazdora", który jest obecnie na topie - bo oprócz Samuela, nie ma tu więcej równie znanych osobistości, i bardzo dobrze!). Dużym plusem jest również muzyka - szczególnie motyw przewodni i końcowy.

Nie jest to film odkrywczy, ale w trochę inny sposób podchodzi do spraw rasizmu, od drugiej strony. Nic nowego, ale sama jego ogólna poprawność wywiera na mnie presję wystawienia mu wysokiej oceny. Polecam.

ocenił(a) film na 8
JoNNy_908

Muszę powiedzieć nie nastawiałam się,że to będzie jakiś super film właśnie przez tą średnią.Moim zdaniem za niska.Obejrzałam i naprawdę bardzo mi się podobał. A ciekawa jestem czy wszyscy murzyni mają kompleks, że są czarni???Bo to już kolejny film w którym odniosłam wrażenie,że mają z tym problem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones