PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401083}

Dzielnica Lakeview

Lakeview Terrace
6,5 17 407
ocen
6,5 10 1 17407
6,9 7
ocen krytyków
Dzielnica Lakeview
powrót do forum filmu Dzielnica Lakeview

Ten absurd że Samuel odbiera ten telefon w finalnej scenie filmu?
To czysty absurd. Minute wcześniej dzwonił na ten numer, a to nie epoka kamienia łupanego, więc
musiał mieć grubego w kontaktach. Ale jednak się nie orientuje tylko po to by móc zostać
zdemaskowany.

użytkownik usunięty
Ramon134

też to zauważyłem, czyżby Abel byłby na tyle głupi nie wiedząc że to numer grubasa którego zastrzelił do niego dzwoni.! w dodatku prze momentem szukał tej komory próbując ją zlokalizować w domu chrisa dzwoniąc pod ten numer, Takie doswiadczenie policjanta widać :)

ocenił(a) film na 5
Ramon134

A może Grubego numer był "ukryty" i się nie wyświetlał?

ocenił(a) film na 2
eldonek

Mogło tak być. Ale sądzę, że reżyser, czy tam scenarzysta o tym nie pomyślał. Po za tym to chyba mogło mu przyjść do głowy, że ziomek znalazł telefon, no nie?

Ramon134

Być może miał już dość tej maskarady i zwyczajnie korciło go, żeby się ujawnić - wcale by to nie dziwiło, bo nie był to koleś zdrowy psychicznie.

Ale możliwe, że to po prostu filmowa wpadka. Zresztą nie jedyna, bo np. na koniec dostaje parę kulek i dobrą chwilę pokazują go leżącego na ziemi, a na jasnej koszuli widać tylko dziury i ani śladu krwi, która powinna z nich nieźle płynąć.

jan_niezbedny0

Po odebraniu telefonu na jego twarzy widać było zaskoczenie. Po prostu odebrał bez spoglądania na ekran... zdarza się nawet najbardziej przebiegłym, a zwłaszcza pewnym siebie skurczysynom ;-)

ocenił(a) film na 6
Ramon134

Ja myślę, że odebrał nie patrząc na to kto dzwoni, bo był zajęty polewaniem domu wodą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones