PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401083}

Dzielnica Lakeview

Lakeview Terrace
6,5 17 407
ocen
6,5 10 1 17407
6,9 7
ocen krytyków
Dzielnica Lakeview
powrót do forum filmu Dzielnica Lakeview

Nie podoba mi się takie podejście, bez względu na moje poglądy. Pewnie dla każdego granica między piętnowaniem negatywnych zachwań a agitacją ideoloczną kończy się gdzie indziej ale dla mnie ten film tę linię przekroczył.
Jestem cieakw czy też macie takie odczucia.

ocenił(a) film na 9
szkola__oczy

jak chcesz ogladac filmy bez ideologii, głebii, czy takie, ktore nic nie wnosza i nie zmuszaja czlowieka do refleksji, czy tez wzbudzania emocji, to przerzuc sie na kino klasy C, bo chyba kino bazujace na przekazie cie przerasta.

ocenił(a) film na 7
killafornia

I po co zaraz tyle agresji?
Chodzi o to, film nie zmusza do refleksji tylko jasno dzieli Ci i zgury narzuca, patrz ci są dobrzy a tamci źli. Właśnie o to chodzi, że nie zmusza do myślenia tylko daje Ci opinie na gotowca, a Ty masz je sobie zaakceptować.

ocenił(a) film na 9
szkola__oczy

Jest zupelnie na odwrot, niby przekaz jest jasny, ale emocje w kazdym z nas sie gotuja, a to juz dowod na to, ze film nie ma jednego wymiaru.

ocenił(a) film na 7
killafornia

Rzeczywiście, w tym co piszesz jest sporo racji.
Właśnie, nie powinienem burzyć się, że twórcy przedstawiają konserwatystę i republikanina jako złego, skoro nie przeszkadza mi, że pisarze w swoich książkach od zawsze przedstawiali swoje poglądy i krytykowali kogo chcieli. Czyli to jest jakby naturalna praktyka.
Skoro nie przeszkadza mi, że Wells w swoich czasach w ten sam sposób przedstawiał ówczesnych konserwatystów to hipokryzją byłoby, gdyby przeszkadzało mi kidy robi to ktoś dzisiaj.
Podniosą ocenę do 7 i zastanowię czy nie dać 8.

ocenił(a) film na 7
szkola__oczy

* z góry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones