PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401083}

Dzielnica Lakeview

Lakeview Terrace
6,5 17 407
ocen
6,5 10 1 17407
6,9 7
ocen krytyków
Dzielnica Lakeview
powrót do forum filmu Dzielnica Lakeview

"Jak murzyn ma białą dziewczynę, to wszyscy mu zazdroszczą. A jak białas ma czekoladkę, to nikomu się to nie podoba" Hm...
Nie jestem za związkami murzyn-biała dziewczyna. Gdyż zwyczajnie źle się to kończy. Nie rozumiem tej fascynacji. A później fajna kobietka z dzieckiem ma przesrane w życiu. Bo kto zwiąże się z "panną z dzieckiem" do tego pochodzącego z "romansu ras"? Nawet w USA taka kobieta jest skazana na banicje :(
Co innego gdy zamienimy role. Super związki, nawet gdy rodzina się wypina. Tyle, że murzynki nie są tak głupie jak ... inne kobiety. I to stanowi mikro procent "przypadkowej", że białas będzie miał Afrykankę :) za dziewczynę/partnerkę/żonę... Powinno się to zmienić :) Bo jak to możliwe, że byle jaki "ciemnoskóry" szybciej "wyrwie" białą, niż inną ze swojej rasy/narodowości? :P

Jest kilka filmów o Miłości Biały-Ciemnoskóra, ciężkiej Miłości. A trochę z innej perspektywy polecam serial Shameless. Dobitnie pokazujący, że Białas potrafi :)

wmbco

Amerykańscy naukowcy potwierdzili.

wmbco

nie potwierdzam, jak miałem za dziewczynę czekoladkę, to wszyscy znajomi mi zazdrościli, nie wiem skąd masz takie wiadomości...

ocenił(a) film na 8
Mothyff

Chodzi ci o cytat? W filmie był taki tekst.
Gdzie mieszkałeś jak miałeś takich tolerancyjnych znajomych?

wmbco

w Polsce, a niby gdzie? Są normalni mężczyźni którzy nie chcieliby skosztować pięknej czekoladki?

ocenił(a) film na 9
Mothyff

Czekoladki rządzą :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones