PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401083}

Dzielnica Lakeview

Lakeview Terrace
6,5 17 410
ocen
6,5 10 1 17410
6,9 7
ocen krytyków
Dzielnica Lakeview
powrót do forum filmu Dzielnica Lakeview

[SPOILER] Film ogólnie całkiem przyzwoity 7/10 i trzeba przyznać, że trzyma w napięciu, mimo że w obrazie prawie w ogóle nie ma akcji, lecz jedna rzecz odnośnie sytuacji pod koniec nie daje mi spokoju: mianowicie chodzi o akcję gdy Patrick Wilson dzwoni z komórki zabitego włamywacza na komórkę Samulela L. Jacksona to dlaczego Jackson ją odbiera???? Przecież gdyby jej nie odebrał to wszystko byłoby w porządku, a tak film kończy się jak się kończy. A przecież gdy Wilson dzwonił do Jacksona to jemu musiał się wyświetlać nr tego znajomego nieżyjącego włamywacza, więc po co on to odebrał??? Wydaje mi się, że to jedna z najgorszych nieścisłości scenariusza i po prostu trzeba na to przymknąć oko, ale trochę mi to nie dawało spokoju i postanowiłem podzielić się moim spostrzeżeniem :)

użytkownik usunięty
redzi01

moze mial zastrzezony numer? :D

ocenił(a) film na 9

Też sobie przez moment o tym pomyślałam podczas oglądania. Ale chyba odebrał impulsywnie nie patrząc kto dzwonił, z tego co pamiętam. Zastrzeżonego raczej nie miał, bo przecież podczas akcji musiał wiedzieć kto dzwoni.

ocenił(a) film na 8
gohamora

Witam !
To akurat widać bardzo wyraźnie. Odbiera impulsywnie i po chwili "krępującej" ciszy dopiero patrzy uważnie na wyświetlacz.
Pozdrawiam

redzi01

O jeju. Przecież jest to dowód rzeczowy. Gdyby nic z tym nie zrobił, to śledczy dostałby się do niego w 2 godziny. Myślicie wy trochę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones