PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401083}

Dzielnica Lakeview

Lakeview Terrace
6,5 17 410
ocen
6,5 10 1 17410
6,9 7
ocen krytyków
Dzielnica Lakeview
powrót do forum filmu Dzielnica Lakeview

Katakurnastrofa!!!!!

użytkownik usunięty

2/10.Slaby.Zalosnie slaby.2 godziny z zycia wyjete.
Nie dalem 1-ki tylko za Samuela gdyz go lubie.Nie polecam osobom z duzym dorobkiem filmowym na koncie:)

Oj bardzo słabiutko oceniłeś, ja dałam NIEZŁY,a tak z ciekawości, ponieważ jak podejrzewam masz duży ten dorobek filmowy wymień pierwszą piątkę filmów 10/10 i który film z S.jest na twojej liście przebojów?

ocenił(a) film na 7

Mój dorobek filmowy jest nieskromnie mówiąc bardzo duży - do czego przyczynił się fakt, iż moi rodzice mieli wypożyczalnie a aktualnie jestem stałym bywalcem innych wypożyczalni... i mnie osobiście film się podobał. Nie wynudziłem się na nim, był wciągający, może i fabuła nie była zbyt zawiła ani zaskakująca wręcz przewidywalna jednak film miał w sobie coś hipnotyzujacego co nie pozwalało oderwać od niego wzroku. O ile mogę się zgodzić, że film nie należy do najlepszych w swoim gatunku to z całą pewnością nie zgodzę się z tą jakże krzywdzącą oceną dla tego filmu...

Gojira

Cieszę się ,że też dla Ciebie film nie był katakurnastrofą( co to w ogóle za wyraz ;-( ),a też uważam, że dorobek filmowy jakiś tam posiadam, ponieważ podobnie jak u Ciebie członek rodziny ( Brat ) prowadzi Wypożyczalnię kiedyś kaset, teraz DVD - ledwie ciągnie ten biznes ponieważ wypożyczalnia przynosi straty ( przez piratów ogólnie rzecz biorąc ),a wiesz jakie drogie są filmy z licencją.
Pozdrawiam M.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones