PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401083}

Dzielnica Lakeview

Lakeview Terrace
6,5 17 410
ocen
6,5 10 1 17410
6,9 7
ocen krytyków
Dzielnica Lakeview
powrót do forum filmu Dzielnica Lakeview

Rozczarowany...

ocenił(a) film na 1

Widzę że wielu z was ten film się podobał mam zupełnie odmienne zdanie na jego temat i mam nadzieje że mnie za to nie zlinczujecie;)
Jest to moja bardzo subiektywna ocena tego filmu:
No więc... są to dwie godziny nudzenia się którego napewno nie zapomne przez cały film nie wiadomo do konca o co chodzi Abelowi czy dokucza i m z akprysu czy dlatego że nie chciał nowego sąsiada albo dlatego że oboje są różnych ras, film sie kończy a ty dalej tego nie wiesz;|

ocenił(a) film na 8
mateusz121121

I o to kurwa wlasnie chodzi...brak mi slow jak czytam takie komentarze nosz kurwa...Nie mowie ze ten film byl jakis gleboki specjalnie ale jesli ty chcesz miec wszystko zawsze na talerzu to idz se kurwa obejzec madagaskar czy inne gowno..ale pewnie tego co napisalem tez nie zrozumiesz. FILM BARDZO DOBRY 8/10

ocenił(a) film na 8
harom

ooo FUCK! zgadzam sie w 100%. a z drugiej strony ja wiem czemu on to robił. Abel to BAD MOTHERFUCKING HUSTLER!

ocenił(a) film na 3
mateusz121121

"mateusz" napisał słuszna uwagę. "harom" dzieciaku wojny, kup sobie Prozac, albo coś. Film jest nijaki, również moim skromnym zdaniem. I choćby nie wiem jak się np."harom" napinał , to nic tego nie zmieni. Koniec kropka..

mateusz121121

hmmm... czy "cienki jak lód na Dunajcu" będzie dobrym określeniem?, no może przesada bo film jest do obejrzenia.. ale sami przyznajcie że jest to zlepek niewiadomo czego... kilka wątków jest rozpoczętych i wogóle się nie kończą (po co było je zaczynać - np brutalność Abla w pracy, wątek z dziećmi Abla - bez sensu), u mnie zostawia to niedosyt, niektóre rozwinięte i chyba tylko scenarzysta wie po co... ogólnie brakło czasu na dobre zakończenie chociażby...
tyle subiektywnej oceny, pomijam treści rasistowskie chociaż w czasie rządów czarnego prezydenta różnie teraz może być....
ogólnie film może się też podobać w zalewie bajkowych produkcji o superbohaterach i nie dziwią mnie wysokie oceny, przecież ja też obejrzałem go do końca ;)

ocenił(a) film na 1
mrbox

Dokładnie mr.box pokazywali jak on wychowuje swoje dzieci, jaki jest honorowy gdy gdy stara się "pouczyć" kolesia który bił własną żonę a po powrocie do domu sam uderza swoje dziecko... a ty h-coś tam mogłeś napisać to samo ale grzeczniej.

mateusz121121

Hmmm... pierwsze wrazenie film zrobil na mnie slabe. Bylem rozczarowany, ale wynikalo to od mojego podejscia do niego. Wlaczylem go w ciemno po godzinie 23 z zamiarem rozerwania sie przy jakiejs ciekawej akcji. Nie mialem pojecia co to za film. Bylem znudzony i zawiedziony. Nie sprostal moim oczekiwaniom. Jednal patrzac z perspektywy takiej, ze mial to byc dramat/thriller... musze przyznac, ze nie byl najgorszy. Jestem w stanie dac mu 6/10. Troche naciagane, ale jednak to 6. Widze, ze wraz z wiekiem Samuel zaczyna grac w coraz powazniejszych filmach. Cieszy mnie to.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
mateusz121121

Film całkowicie psuje końcowe 10 minut, począwszy od przypadkowego znlezienia telefonu włamywacza, poprzez odebranie połączenia przez "złego" glinę. Naciągane jak cholera. A szkoda, bo wcześniej było naprawdę dobrze i nie rozumiem pretensji co poniektórych o niepotrzebnych wątkach.

ocenił(a) film na 5
mateusz121121

Film całkowicie psuje końcowe 10 minut, począwszy od przypadkowego znlezienia telefonu włamywacza, poprzez odebranie połączenia przez "złego" glinę. Naciągane jak cholera. A szkoda, bo wcześniej było naprawdę dobrze i nie rozumiem pretensji co poniektórych o niepotrzebnych wątkach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones