PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020083}

Dziennik Noel

The Noel Diary
5,6 5 273
oceny
5,6 10 1 5273
Dziennik Noel
powrót do forum filmu Dziennik Noel

Nic tak nie wprowadza w świąteczny nastrój, jak film o kobiecie, która olewa pracowitego narzeczonego, żeby przespać się z przystojnym pisarzem, którego też potem zostawia. Bajeczna atmosfera. I jeszcze ta scena z dzieleniem rachunku na pół, żeby ulżyć finansom biedaka... Zapłacę za siebie, żeby zrobić ci przysługę? Dlaczego główny bohater, który wydaje się ogarnięty i raczej niedostępny zakochuje się w takiej egoistce? Relacje między bohaterami w tym filmie są dla mnie kompletnie bez sensu.

ocenił(a) film na 6
Rogata5000

W życiu realnym relacje bywają jeszcze bardziej skomplikowane i pozbawione sensu. Osoby wydawało by się poukładane i rozsądne mogą całkowicie stracić głową i ją tracą w sposób o wiele bardziej spektakularny niż w tym, czy jakimkolwiek innym filmie. Sam coś takiego wiele lat temu przeżyłem. Związek tak emocjonalny że niszczący wszystko do koła, łącznie z głównymi bohaterami. Ja, taki zawsze spokojny. Czy żałuję? O dziwo, tak. Żałuję. Drugi raz bym w to nie wszedł. Ale na tamtym etapie życia nie było szans by tego uniknąć.

Rogata5000

Dobrze, że najpierw przeczytałam książkę. Film nie oddaje tego co tam było. Już pomijam Fakt ze tytułowy bo
hater ma inne nazwisko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones