PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570841}

Dziennik cwaniaczka 2

Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules
6,7 10 098
ocen
6,7 10 1 10098
Dziennik cwaniaczka 2
powrót do forum filmu Dziennik cwaniaczka 2

Było lepiej przyznam że niezle się uśmiałem :) Najlepszy moment był jak zrobił Greg I Rodrick imprezkę na chacie i jak balowali ;) Albo ta scena w kościele jak siadł na batona i wyglądała jakby narobił w spodnie dobre było przy samym ołtarzu jak mówi to nie kupa to czekolada XD albo jak gonił brata bo mu zabrał jego pamiętnik i trafił do ubikacji damskiej i te stare baby chciały go złapać za podglądanie ;) A i jeszcze dobra scena była z tymi rzygami sztucznymi jak gonił ich ten nauczyciel WF .Ogólnie dobra część najbardziej mnie rozwaliła scena jak te drzwi zmieniali bo były podpisane albo z tym domem starców niezła akcja ;) Bawiłem się świetnie nie wiem co ta seria ma w sobie ale mnie wciągnęła chociaż nie jestem już dzieciakiem i małolatem ;) ale myślę że ten film jest naprawdę zabawny znaczy taki wesoły przyjemnie się go ogląda :) Ta Holly ładna małolata jest chociaż nie w moim przedziale wiekowym ale ładna młoda aktorka .A zapomniałem dodać że ta scena jak udawali że tego kolegi z Indii nie widzą też była dobra :) Tak że warto zobaczyć całą serię bo to taki typowy film o tym jakie ma perypetie dzieciak w szkole i w domu z rodzeństwem .Fajnie że nie oparli się tylko na jednym i było kilka momentów .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones