PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627357}
6,3 3 411
ocen
6,3 10 1 3411
Dziewczyńskie porachunki
powrót do forum filmu Dziewczyńskie porachunki

Niestety koniec filmu mnie rozczarował...skoro z tak okrutnego zachowania nastolatek ma płynąć jakaś przestroga POWINNY DOSTAĆ NAJWYŻSZY WYMIAR KARY ....Moim zdaniem ich psychika jest na tyle zepsuta ze , w przyszłości mogłyby popełnić podobne przestępstwo , dla mnie to zepsute do szpiku kości psychopatki .Wątek zemsty ze strony poszkodowanej jest w tym wypadku nie na miejscu ,nie chodzi o zemstę tylko o to żeby przemyślały swój błąd ,nie krzywdząc przy tym innych i mając na to całe życie które powinny spędzić w celi.

ocenił(a) film na 6
Harley_Quinn_

Zgodzę się z tym, że kara powinna być większa, bo to co dostały to śmiechu warte. Szczególnie odszkodowanie - za niskie, z pewnością leczenie kosztowało więcej z uwagi na to, że mogła mieć trwale uszkodzony wzrok i chyba słuch. Z drugiej strony dożywocie to za wysoka kara. Jak dla mnie powinny dostać przynajmniej te 3 lata.

ocenił(a) film na 7
Iza94

powinny dostać większy wyrok. ale film porusza ważną tematykę i jest ciekawie pokazany. bardzo realistycznie. ale takie dzisiejsze są nasze czasy... zdziczałe, rządzi tylko fb, twitter i inne dzikie wymysły

Harley_Quinn_

Też uważam że wyrok który dostały był śmiesznie niski. Tak naprawdę to żadna dla nich nauka, ani żadne zadośćuczynienie. Dożywocie, nie sądzę by dostały aż taki wyrok :), ale przynajmniej kilka lat. Przecież poszkodowana na stałe będzie mieć uszczerbek na zdrowiu, A one co, zapłacą marne sumki, odpracuja, i potem znów będą sobie mogły żyć pełnia swojego życia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones