PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=212915}

Dziewczyna z fabryki

Factory Girl
7,3 12 092
oceny
7,3 10 1 12092
Dziewczyna z fabryki
powrót do forum filmu Dziewczyna z fabryki

warhol jako charakter jeszcze ujdzie, choc wyglad z dupy, Edie jest ok, ale Dylan... no ja pie****le on tam
zostal zrobiony na jakiegos kowboja, aktor jest tak sztuczny ze ogladac sie tego nie da i w ogole nie brzmi i
nie zachowuje sie jak on

totalna porazka

a film sredni, typowy scenariusz wzlotu i upadku, w sumie nuda

ocenił(a) film na 8
Ryszkov

Bo to ten Haydensen christian czy jak mu tam gra, ten sam niedojda co gwiezdne wojny zepsul najnowsze cale.
Dylan wykreowany został na Dupka...nie sadze zeby taki byl normalnie w zyciu

ocenił(a) film na 6
wrotek

dokładnie, to wina aktora - nie trawie kolesia, beznadziejny, denerwujący i w ogóle.. nie podobny do niczego ;/
najgorszy element filmu

tiramisuu

Bez przesady, nie był najgorszy. Co do nowej trylogii, w Zemście Sithów zagrał już porządnie, wyrobił się, zrozpaczony i zagubiony młodzieniec pełen gniewu i emocji. W Ataku Klonów miał zagrać wkurzającego gnojka myślącego, że wszystko może i nawet mu się to udało, ale nie jakoś powalająco. Nie jest aktorem wybitnym, ale w filmie Życie jak dom zagrał całkiem nieźle.

ocenił(a) film na 8
wrotek

to radzę poczytać o Dylanie w takim razie :D

ocenił(a) film na 8
wrotek

Był, był :) Co więcej przy nim muzyk zagrany przez Christiensena zachowywał się baaardzo w porządku w stosunku do Edith. Ale to już pomysł scenarzystow, żeby ocieplić jego (Dylana) wizerunek, bo w filmie jest ocieplony.
Koniecznie poczytaj o niej, o nim i ich "romansie".

Ryszkov

z tego co wiem, Dylan w ogóle nie pozwolił na umieszczenie swojej osoby, wizerunku w filmie" Dziewczyna z Fabryki", w dodatku zaprzeczył w ogóle jakichkolwiek kontaktów z Edith, może dlatego tak został pokazany w tym filmie ? Tak o nim czytałem, nie wiem czy to prawda. Jednocześnie chcę podkreślić, że film jest niesamowity wdg mnie a rola Edith, odegrana przez Siennę Miler wyborowa ;) Szkoda, że skończyło się, jak się skończyło:(
Pozdrawiam i polecam

Ryszkov

najgorzej odegrany muzyk to J. Rotten (Nie Sid) w "Sid i Nancy", masakra

ocenił(a) film na 4
Ryszkov

właśnie obejrzałam, mam trochę wiedzy własnej jeżeli chodzi o Warhola i całą jego "Factory", myślałam, że film będzie miał fajny klimat i dowiem się wielu ciekawych rzeczy, ale tak się nie stało...rozumiem, że ciężko się w 2006 nagle cofnąć w czasie ale w końcu jest dużo filmów nowych które potrafią ukazać tamten klimat a ten był tragiczny, mimo, że temat sam w sobie ciekawy, to realizacja paskudna, aktorzy, ich gra, ciekawe postaci sprowadzone do banalnych (chociażby Bob Dylan), w ogóle mnie nie wciągnął..muzyka nagle się pojawiała ale nie odegrała żadnej roli, co tu dużo mówić.. słabe

ocenił(a) film na 8
Ryszkov

Bo Hayden Christensen to fatalny aktor. a jego wyraz twarzy ja osobiście określam ,,po wyjściu z kibla po ostrej biegunce'' Uśmiałam się w scenie z Gwiezdnych wojen kiedy gadał z Amidalą i nagle się uniósł. To było tak sztuczne a w tym filmie był po prostu drewnem.

ocenił(a) film na 8
Ryszkov

Może dlatego że on wcale nie miał odgrywać konkretnie Boba Dylana tylko bezimiennego muzyka, jak użytkownik nade mną wspomniał, Dylan nie wyraził zgody na korzystanie z jego wizerunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones