PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36638}

Dziewczyna z perłą

Girl With a Pearl Earring
7,1 87 526
ocen
7,1 10 1 87526
7,4 14
ocen krytyków
Dziewczyna z perłą
powrót do forum filmu Dziewczyna z perłą

Zachwycający film!

ocenił(a) film na 8

Film zachwycający, ujmujący, zupełnie przenosi w klimat XVII - wiecznej Holandii. Wszystko psuje pozbawiona wyrazu i talentu Scarlett Johansson.

Monila

Własnie z powodu Scarlet nie mogę przekonać się do obejrzenia tego filmu, chociaż wydaje się ciekawy i wart uwagi.

If_so_girl

uch, może i się wydaje, ale nie jest, wierz mi!

ocenił(a) film na 10
If_so_girl

To ona jest podmiotem tego obrazu!!!Bez niej ten film nie istnieje!To jej najlepsza rola jak dotąd.Mam wiarę że nie ostatnia.Amen.

wilkrobert132

Nie chodziło mi o to, aby pozbyć się postaci pierwszoplanowej, lecz o zastąpienie Johanson jakąś inną, zdolną o wysublimowanej urodzie aktorką.

ocenił(a) film na 7
If_so_girl

Bo Scarlet została wzięta do tej roli bardziej ze względu na wygląd (bo przyznać muszę, że wygląda jak żywcem wyjęta z obrazu... a może to genialna charakteryzacja? no mniejsza..) niż na swoje umiejętności, bo tu nieszczególnie jest się czym popisać. Ale ogólnie rzecz biorąc film dobry, rzeczywistość tamtego okresu oddaje mistrzowsko. Wszystko w granicach dobrego smaku, przyjemnie się go ogląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones